Çukur Dizisinin Karakteri Doğan Barış Yaşar Dikkatleri Üzerine Çekiyor

Doğan Barış Yaşar, Çukur adlı dizide canlandırdığı “Victor” karakteriyle seyircilerin dikkatlerini üstüne çekmeye devam ediyor.

Magazin 12.12.2020, 16:42 12.12.2020, 23:03
Çukur Dizisinin Karakteri Doğan Barış Yaşar Dikkatleri Üzerine Çekiyor

Geçtiğimiz sezon Çukur adlı dizide canlandırdığı “Victor” karakteriyle seyircilerin, dikkatini üstüne çeken Doğan Barış Yaşar, "Oyunculuk kariyerimde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyorum" dedi.

Çukur” dizisinden sonra Arka Sokaklar, Menajerimi Ara, Ramo dizilerinde rol alarak dikkatleri üzerine çekmeye devam eden başarılı oyuncu Doğan Barış Yaşar TRT Belgesel ekranlarında yayınlanan “Savaşın Efsaneleri” belgesel dizinin ilerleyen bölümlerinde Viking Kralı Guthrum rolüyle seyircilerle buluşacak.

TRT Belgesel ekranlarında her hafta yayınlanan “Savaşın Efsaneleri” belgesel dizisinde her hafta dünya savaş tarihine başarıları ile damga vuran efsane savaşçıların hayatları anlatılıyor.

Bu başarılı yapımda Vikinglerin en büyük savaşçısı Viking Kralı Guthrum rolünü üstlenen Doğan Barış Yaşar, yaptığı basın açıklamasında çekimlerin çok iyi geçtiğini söyleyerek “İyi bir yapımın geleceğinden emin olabilirsiniz” dedi. Usta oyuncu sözlerini “ Oyunculuk kariyerimde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyorum. Amacım özellikle dünya sinemasında yer almak. Bu konuda oyunculuğumun haricinde diğer yeteneklerimi de en güzel şekilde sergileyeceğimden eminim .Dünya tarihine damga vurmuş bir ismi canlandırmak benim için büyük bir onur.” diyerek sonlandırdı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)