Demet Akalın haciz şokunu atlattı mı

Sanatçı Demet Akalın, eşi Okan Kurt'a gelen haciz kararının durdurulduğunu belirterek; “Sahte evrak olduğu için öyle bir borcumuz yok” dedi.

Magazin 12.08.2017, 09:49
Demet Akalın haciz şokunu atlattı mı

Sanatçı Akalın, eşi Okan Kurt'a gelen haciz kararının durdurulduğunu belirtti. 

Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’a borçlarını ödemediği iddiasıyla icra takibi başlatmıştı. Okan Kurt aleyhine açtığı 32 milyon 845 bin haciz işlemleri için geçtiğimiz gün Okan Kurt’un Beykoz’daki lüks villasına haciz işlemi yapılmıştı.

Demet Akalın ve Okan Kurt'u şok eden bu olay daha sonra Akalın evrakların sahte olduğunu söylemesi üzerine haciz işlemlerinin durdurulduğunu ifade etmişti.

Bodrum’da sahne alan Demet Akalın sahne öncesinde gazetecilere açıklama yaparak; olaydan dolayı çok üzüldüğünü ifade etti. Evraklar sahte olduğu için icra işlemlerinin durdurulduğunu söyleyen Akalın, “Bir saat önce güzel haber geldi. Haciz kararı durduruldu. Sahte belgeyle olduğu için öyle bir borç da yok yani ama 2 gün tabii bana üzüntü oldu. Evde değildim ben olay olduğunda ama yine de çok üzüldüm. İş hayatı böyle şeyler olabilir tabii ki ama gerçekliği yok bunun. Benimle zaten alakası yok, eşimle ilgili ve gerçek belgelere dayanmayan bir durumdu” diye belirtti.

Yorumlar (0)