Deniz Seki "15 Temmuz kahramanlığın günüdür"

Sevilen Sanatçı Deniz Seki, 15 Temmuz günü gerçekleştirilen darbe girişiminin birinci yıl dönümü dolyısıyla sosyal medya hesabından mesaj yayımladı. Sosyal medya hesabından video görüntüsü ile yayınladığı mesajda Seki, "15 Temmuz kahramanlığın günüdür" dedi.  

Magazin 15.07.2017, 11:20
Deniz Seki "15 Temmuz kahramanlığın günüdür"

Ünlü Sanatçı Deniz Seki, Sosyal medya hesabından video görüntüsü ile yayınladığı anlamlı mesajnda, "15 Temmuz kahramanlığın günüdür" dedi.


15 Temmuz günü gerçekleştirilen darbe girişiminin birinci yıl dönümünde Sosyal medya hesabından video görüntüsü ile yayınladığı mesajda Seki, darbelere karşı olduğunu belirtti.  

Seki, uyuşturucu davasından dolayı 2014 yılında tutuklanarak girdiği cezaevinden geçtiğimiz ay tahliye oldu. 15 Temmuz 2016'da FETÖ terör örgütünün başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişimi sırasında cezaevinde bulunan Seki, 15 Temmuz'un yıldönümünde sosyal medya hesabından mesaj yayınladı. Darbeye karşı olduğunu kaydeden Seki, şehitleri de unutmadı.


Güzel şarkıcı, kamera karşısına geçerek verdiği görüntülü mesajda, "Ben 15 Temmuz'u kapalı bir yerde yüreğim ve içim kan ağlayarak elimden hiç bir şey gelememesinin çaresizliğini yaşadım. 15 Temmuz kahramanlığın günü. Bayrağımızı indirtmeyen, ezanımızı dindirtmeyen bütün şehitlere selam olsun, daima dualarımdalar" dedi.
 

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)
14°
az bulutlu