Dilşah Gülşah Çelik, single çalışmasından sonra 'Oyunculuk' dedi

Dilşah Gülşah Çelik, single çalışmasının ardından yeni hedefinin oyunculuk olduğunu söyledi.

Magazin 22.05.2021, 18:52 22.05.2021, 19:23
Dilşah Gülşah Çelik, single çalışmasından sonra 'Oyunculuk' dedi

Diyarbakırlı olan ve yörede kullanılan "Çok gezen kadın" anlamına gelen "Çırte" lakabıyla anılan Dilşah Gülşah Çelik, skeçlerini internette daha büyük mecralara taşımak istediğini, single çalışmasından sonra yeni hedefinin oyunculuk olduğunu belirtti.

Dilşah Gülşah Çelik, güzelliği ve sempatisiyle beğeni kazanırken tartışılan bir isim haline geldi.son bir yıldır sosyal medyada "İnfluencer" olarak adını duyuran Dilşah Gülşah Çelik, önce TikTok'ta sonra Instagram'da paylaşımlarıyla dikkat çekmeyi başardı.

Dilşah Gülşah Çelik Çırte lakabı

Diğer taraftan Çelik, bir yandan günden güne daha çok kişi tarafından takip edilirken bir yandan da komik videolarında kullandığı şivesi yüzünden tartışma konusu oldu. Diyarbakırlı olan ve yörede kullanılan "Çok gezen kadın" anlamına gelen "Çırte" lakabıyla anılan Dilşah Gülşah Çelik'in kullandığı Diyarbakır şivesini "farklı" ve "sevimli" bulanlar çoğunlukta olsa da güzel fenomeni bu yüzden eleştirenler de oldu. Dilşah Gülşah Çelik kendisine bu yönde gelen eleştirileri "ırkçı" bulduğunu ve kulakları tıkadığını söyledi. Dilşah Gülşah Çelik, Tiktok'ta ve İnstagram'da çok sevilen "Çırte" skeçlerini internette daha büyük mecralara taşımak istediğini, single çalışmasından sonra yeni hedefinin oyunculuk olduğunu söylüyor.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)