DJ Ender Demir Kimdir, nereli, Kaç yaşında?

DJ Ender Demir, Dijital müzik platformlarında büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Ender Demir, kaç yaşında, nereli merak ediliyor.

Magazin 02.06.2021, 00:08 02.06.2021, 01:03
DJ Ender Demir Kimdir, nereli, Kaç yaşında?

DJ Ender Demir, En büyük hayalinin oyunculuk olduğunu belirterek, gelecekteki tüm planlarını sadece oyunculuk üzerine kurguladığını ancak Müziği de hayatımdan çıkarmayacağını belirtiyor. Müzik platformlarında yerini almasıyla birlikte ilgi çeken Ender Demir, zamanının büyük bölümünü sosyal medya ayırırken yaptığı paylaşımları ile de dikkat çekiyor. Peki, DJ Ender Demir kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Çıkardığı Wolves, Storm, Oh Boom Single'leri ile 2020 yılı sonunda Dijital müzik platformlarında çok yüksek bir dinleyici kitlesine ulaşmayı kısa bir sürede başaran Ender Demir'in gelecekle ilgili hayallerenin büyük olduğunu kısa bir zaman içerisinde bununla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunacağını belirtti. 

DJ Ender Demir Kimdir?

7 Ocak 1997 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Ender Demir, Eğitim hayatını Kocaeli'nin Gebze ilçesinde tamamladı. Şu anda hayatını İstanbul'da devam ettiriyor. Bugüne kadar birçok projede ismini geçirmeyi başaran Ender Demir, 2020 Yılında ilk Single'ı olan Wolves'i dinleyicilerine sundu. Bu Single ile dinleyicilerinin kalbinde taht kurdu.  DJ Ender Demir, 2020 tarihinde Wolves, ardından Storm ve Oh Boom Single'lerini dinleyicilerinin beğenisine sundu. Bu Single'leri ile de başarısına başarı katan genç DJ Ender Demir, 2021 yılında ise  sırasıyla Storm, Forever King, The Massacre, Royalty, Infinity albümleri ile tüm Dijital platformlarda adını sıklıkla duyurmayı başardı. 6. Albümünü 2021 Temmuz ayında dinleyicilerinin beğenisine sunacağını söyledi.

Youtube, Instagram ve Twitter'da oldukça sosyal olan DJ ve oyuncu, profesyonel kariyerine katkı sunacak çok çeşitli çalışmalara imza atmaya devam eden Ender Demir,  "Müzik insanı önce kendisiyle, sonra da diğer insanlar ve evren ile bütünleştiren en etkili araç ya da en kısa yoldur" mottasını hayat felsefesi haline getirmiş. 

Üzerinde çalıştığı Electro House tarzı müziklerle Türkiye'deki en iyi DJ olmayı ve Türk gençlerine bu tarzı aşılamayı hedefleyen DJ Ender Demir, Single ve albümleri Youtube Music, Facebook/Instagram Music, Deezer ve Apple Music gibi online müzik platformlarından dinlenebiliyor.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)