Emre Kara, Ünlü Konuklarla Instagram'ı Sallıyor

Emre Kara, sosyal medyada son zamanların en popüler isimlerinden birisi. Milliyet cadde köşe yazarı, gazeteci, mühendis Emre Kara, Instagram adresinde canlı yayınlarda yaptığı röportajlarla müthiş performans gerçekleştiriyor. Peki Emre Kara Kimdir?

Magazin 15.06.2020, 12:52 15.06.2020, 22:55
Emre Kara, Ünlü Konuklarla Instagram'ı Sallıyor

Gazeteci yazar Emre Kara, Instagram hesabında gösterdiği performans sonrası çok yakında açacağı youtube kanalında da Ünlülerle yapacağı röportajlar ile youtube sallamaya hazırlanıyor. Emre kara, röportajlarıyla son zamanların en merak edilen isimlerinden birisi oldu. Peki Emre Kara kimdir, Nerelidir, ne iş yapar? Milliyet yazarı Emre kara, 'Evde Kal' çağrısının yapıldığı ve karantina günlerinde Instagram'da yaptığı canlı yayınlarla ses getirdi. 

Milliyet Gazetesinde "Cadde" köşesinde magazin dünyasının, sanat dünyasının ve sosyal medyanın ünlü isimleriyle ilgili yazılarıyla da adından söz ettiren Emre Kara, Instagram ardından youtube kanalını kurmaya hazırlanıyor.

Emre Kara'nın Instagram röportajları

Kadir Doğulu, Metin Arolat, Arda Türkmen, Yekta Kopan, Wilma Elles, Murat Övüç, Reha Özcan, Kaan Sekban, Kemal Doğulu, Serdar Ortaç, Betül Demir, Özgün, Deeperise, Ümit Erdim, Merve Oflaz, Celil Nalçakan, İvana Sert, Aşkım Kapışmak, Beren Gökyıldız, Mennan Şahin gibi bilindik isimler bulunuyor.

En son koronavirüsü yenen Burak Akkul - Seda Akkul çiftiyle hastalık süreci ve nasıl yendiklerine ilişkin canlı yayı röportaji onbinlerce kişi tarafından izlenerek ses getiren Emre Kara, Önümüzdeki günlerde Cemre Kemer, Sezgin Yılmaz, Murat Aygen, Ziynet Sali gibi isimlerle canlı yayınlarına devam edecek.

Emre Kara Kimdir?

11 Haziran 1991 - Ordu'da doğan Emre Kara, Kadir Has Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği ve Berlin HTW Uluslararası İşletme eğitimlerini tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi'nde İşletme yüksek lisans eğitimi alan Kara, Mühendis olarak kurumsal kariyerine 2014 yılında Telekomünikasyon sektöründe Turkcell'de başlayan Kara, 2016 yılından bugüne Vodafone Türkiye'de çalışmaya devam etmektedir.

Üniversite yıllarında DMC (Doğan Music Company) sanatçılarına albüm kapakları çekerek profesyonel fotoğrafçılığa başlayan Emre Kara, Aynı yıllarda araba dergileri ve kadın dergilerinde kapak çekimi ve röportajlar yaparak gazeteciliğe ilk defa adımını attı.

Funda Arar, Ferhat Göçer, Mustafa Ceceli, Ziynet Sali, İzzet Çapa, Wilma Elles, Betül Demir gibi ünlü isimlerle manşetlik röportajlar yapan Emre Kara, 2017 yılında İrem Derici ile yaptığı "Estetikten sonra kadınlık oranım %99.9" başlıklı röportajı günlerce basının gündeminde oldu. 2019 yılında Milliyet'te Yaşam kategorisi köşe yazarlığı, 2020 yılında ise ses getiren Instagram canlı yayınları projesinde Türkiye'nin ünlü isimleriyle röportajlar yapmakta olan Emre Kara, Onedio uygulaması oyna kazan canlı bilgi yarışmasında da özel yarışmalara sunuculuk yapmaktadır.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)