Alexa

Erkenci Kuş oyuncuları kimdir?

Erkenci Kuş daha ilk bölümlerinde seyirciyi kendine çekti.Oyuncu kadrosu ile de beğeni toplayan Erkenci Kuş oyuncaları kimdir. Erkenci kuş seyirciler tarafından da merak ediliyor...

Erkenci Kuş oyuncuları kimdir?
banner327

Erkenci Kuş ekranlara çok hızlı bir giriş yaptı. Vatandaşın ilgisini çeken Erkenci Kuş dizisi oyuncu kadrosu büyük merak konusu oldu. İzleyiciler romantik komedi tarzında bir dizi vadeden Erkenci Kuş dizisinin oyuncu ve kadroları usta isimlerden oluşuyor. Başrollerinde ise son dönemlerin popüler iki ismi bulunuyor. Birisi Demet Özdemir diğeri Can Yaman... 

İşte merak edilen Erkenci Kuş oyuncu kadrosu ve karakterleri şöyle...

Senaryosu ve oyuncu kadrosuyla ilk bölümde büyük beğeni toplayan yaz döneminin iddialı dizilerinden Erkenci Kuş, senaryosu ve oyuncu kadrosuyla beğeni topladı. Oyuncu kadrosunda son dönemin popüler isimlerinden Demet Özdemir ve Can Yaman’ın yanı sıra Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Sibel Şişman ve Tuan Tunalı gibi isimler bulunuyor. Erkenci Kuş oyuncuları ve karakter analizleri ile ilgili tüm detaylar haberimizde...

SANEM AYDIN (Demet Özdemir)

Sanem, çok konuşan, durmadan belayı kendine çeken, iki kere düşünmeden hareket eden, ailenin baş belası kızı… Ablası Leyla ne kadar düzgün, iyi eğitim görmüş, annesinin bi’tanesi, mahallenin gurur kaynağı ise, Sanem bir o kadar tersi durumdadır.


Dizinin başrol oyuncusu Demet Özdemir kimdir?

Demet Özdemir, 26 Şubat 1992'de Kocaeli’de doğdu. Özdemir, Bengü'nün dans ekibinde yer alıp daha sonra Efes Kızları kadrosunda dans etmeye başladı. İlk TV deneyimine ise 2013 yılında Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide "Aylin" karakteri ile adım atan Özdemir, Daha sonra Kurt Seyit ve Şura adlı dizide "Alya" karakterini, Tut Sözünü adlı Sinema filminde ise "Demet" karakterlerine hayta vermiştir. Çilek Kokusu adlı dizide "Aslı" karakterini canlandıran oyuncu son olarak No:309 adlı dizide "Lale" karakterine hayat vermiştir.

CAN DİVİT (Can Yaman)

“Kendine 30 dakikada terk edemeyeceğin bir hayat kurma.” Bu dizinin başrol erkek karakteri Can’ın mottosu... Eski sutopçu, iri yarı, dağ gibi bir adam, dünya çapında bir foto muhabiri, evin büyük abisi, Aziz beyin aslan oğlu… Can’ın, ajansla reklamla şununla bununla işi yok. Biraz sokak çocuğu kültürüyle büyümüş, her sınıf insanla rahatlıkla iletişim kurabilen bir çocuk olmuş hep… 23 yaşında. İşini çok seviyor ve durmadan seyahat edip, sıradan bir insanın yaşayamayacağı koşullarda yaşıyor. 

Erkenci Kuş'un başrol oyuncusu Can Yaman kimdir?

1989 yılında İstanbul'da doğan ve okul hayatı başarılarla dolu olan Can Yaman, liseyi birincilikle bitirdi. İnadına Aşk dizisinde ilk kez başrolde yer aldı. Öğrenci değişim programı kapsamında Amerika'ya giden Yaman, burslu okuduğu Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümü'nden 2012 yılında mezun oldu. Asıl mesleği avukatlık olan ve 6 ay boyunca avukatlık yapan Can iki yabancı dil biliyor. Hobi olarak başladığı oyunculukta ilk dizisi Gönül İşleri’nde Bedir karakterini canlandırdı. İkinci dizisi olan 'İnadına Aşk'ta Yalın Aras rolü ile hayran kitlesini artırdı. Oyuncu son olarak Dolunay dizisinde Ferit karakterini canlandırdı.

LEYLA AYDIN (Öznur Serçeler)

Sanem’in ablası. Mevkibe’nin gözbebeği, ailenin de gurur kaynağı. Sanem’in aksine, kararlı, hırslı bir genç kadın Leyla. En büyük hayali elbette başarılı bir iş kadını olmak. 

MEVKİBE AYDIN (Özlem Tokaslan)
Sanem ve Leyla’nın annesi… Mahallenin delidolu kadınlarından biri. İyi bir anne ama kızları arasında farkında olmadan ayırım yapıyor. Büyük kızı Leyla’nın kendi başaramadıklarını yapabileceğine inanıyor.

NİHAT AYDIN (Berat Yenilmez)
Sanem ve Leyla’nın babası. 40 yıllık bakkal. Hırslı biri değil, ömrünce kendi yağında kavrulmuş. Prensiplerinden ödün vermeyen, dürüst, sakin, sevgi dolu bir adam.

EMRE DİVİT (Birand Tunca)
Can’ın küçük kardeşi. Ajansın finans tarafının başında. Gerçek bir plaza insanı. Sağlıklı beslenir, trend sporlar yapar, takım elbise giyer, konfor düşkünüdür ve çok lüks yaşar.

YORUM EKLE