Alexa

Fatih Ürek, 'Gelinim Mutfakta' Programına Başlıyor

Fatih Ürek, Kurban Bayramının üçüncü günü Kıbrıs’ta sevenleriyle Les Ambassadeurs Hotel’de buluştu.

Fatih Ürek, 'Gelinim Mutfakta' Programına Başlıyor

Sanatçı Fatih Ürek, Bayram akşamında sevenleriyle buluştu. Ürek sahne öncesi yaptığı açıklamada, Gelinim Mutfakta programına bu ayın 19'unda başlayacağını belirterek, “Öncelikle herkese hayırlı bayramlar diliyorum. Bütün hayatımız sağlıklarla mutluluklarla olsun. Artık buna ihtiyacımız var. Hep güzel bayramlar olsun. Bu yaz çok yoğunum. Hiç tatilim olmadı. Bir 10 günlük tatil ayarlamaya çalışıcam kendime. Şu an kimsenin bilmediği bir köy araştırıyorum. O köye gidicem orada kafamı dinlicem. Sadece ağaçlar, kuşlar, böcekler, hayvanları dinlemek istiyorum. Gelinim Mutfakta programına 19’unda başlıyoruz. “ ifadelerini kullandı.

Harbiye konseri sonrası Hadise’nin mekan sahibi geri geldi sözüne karşılık olarak şu açıklamada bulundu: “ Mekanın gerçek sahibi Sezen Aksu’dur, Ajda Pekkan’dır. Ben zaten popçu olarak saymadım kendimi çünkü ben bütün müzikleri okuyorum. Mekanın sahibi bir Sezen Aksu, Ajda Pekkan daha öteleri de var. Tabii ki kuşak farklılıkları da var ama daha dur bakalım. Daha var… Bence Hadise de bunu espri olsun diye söylediğini düşünüyorum. Çok zeki bir kız. Yoksa öyle bir şey söylemez “ dedi

Gelinim Mutfakta Kanal D'de

Gelinim Mutfakta 19 Ağustos Pazartesi günü yeni sezonun ilk bölümüyle kaldığı yerden devam edecek.Gelinim Mutfakta sezon finalini 28 Haziran 2019 tarihinde yapmıştı. Sezon finalinde Çiğdem - Elif Akçam, Besime-Gülcan Ekici, Hüsniye-Hatice Karabulut ve Zeynep-Hülya Bütün yarışmış, haftanın kazananı Besime-Gülcan Ekici ikilisi olurken; yarışmaya Zeynep-Hülya Bütün veda etmişti.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 14:22
YORUM EKLE