Ferhat Göçer, İhtiyaç Olursa Doktorluğa Dönerim!

Ses sanatçısı Ferhat Göçer, ihtiyaç duyulduğu takdirde doktorluğa gri dönebileceğini söyleyerek, "Ülkemzin yaşadığı bu süreçte, ön cephede özveri ile mücadele veren sağlık çalışanlarının herdaim yanındayım" dedi. Peki Ferhat Göçer kimdir, daha önce doktorluk yaptı mı, hangi okulları bitirdi?

Magazin 09.04.2020, 13:47 09.04.2020, 14:30
Ferhat Göçer, İhtiyaç Olursa Doktorluğa Dönerim!

Ses sanatçısı, Şarkıcı Ferhat Göçer, htyaç olursa anında doktorluğa dönebleceğn belirterek, bir televizyon programında, “Ülkemzn yaşadığı bu süreçte, ön cephede özveri ile mücadele veren sağlık çalışanlarının herdaim yanındayım. Onlara kocaman bir teşekkür ve minnet borçluyuz hepmiz. İhtyaç duyulduğunda göreve çağrılırsam koşa koşa gider, cephenin en önünde görevimi yaparım; ben hazırım" dedi.

Ferhat Göçer kimdir?

11 Mayıs 1970 tarihinde Birecik'te doğan Ferhat Göçer, çocukluğunu İzmit'te geçirdi. 1985 senesinde İzmit Lisesi'nden mezun olan Göçer, Girdiği İstanbul Tıp Fakültesi'ni ve 1988 senesinde girdiği İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü'nü bitirmesinin ardından Devlet Opera ve Balesi'nde iki yıl sözleşmeli olarak çalıştı. Şanlıurfa'da doktor olarak görev yapan Göçer, Mecbur hizmetin ardından Haydarpaşa Numune Hastanes’nde Genel Cerrah olarak göreve çalıştı. Şarkıcılığı daha ağır bazan Göçer, 25 yıllık doktorluk hayatından sonra sanata yöneldi.

2005 yılında sanatçının kend adını taşıyan lk albümü yayınlayarak, 2007 senesnde iknci albümü olan 'Yolun Açık Olsun' le MUYAP Altın Plak ödülünü kazandı. İk kere evlenp boşanan şarkıcının iki tane çocuğu var.

Ferhat Göçer Albümleri:

Yolun Açık Olsun

Çok Sevdim İkimizi

Biz Aşkımıza Bakalım

Seni Sevmeye Aşığım 

Kalbe Kiralık Aşklar

Sığmıyorsun Geceye ve Zamana 

Düştüm Ben Yollara 

Sarıyer Marşı (Single)

Catwork Engineers feat. Yalan Dünya (Single)

Yorumlar (0)
15°
açık