Hazal Çakmak, Güzellik Yarışmasına Hazır! Hazal Çakmak Kimdir?

Miss Tourism Turkey yarışmasında elde ettiği birinciliğin ardından Miss Turkey Güzellik Yarışması birinciliğine adaylığı ile dikkatleri üzerine çeken Hazal Çakmak kimdir, nerelidir, ne iş yapmaktadır?

Magazin 26.12.2020, 17:26 27.12.2020, 12:19
Hazal Çakmak, Güzellik Yarışmasına Hazır! Hazal Çakmak Kimdir?

Hazal Çakmak dikkatleri üzerine çekiyor. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sosyoloji bölümü öğrencisi olan Hazal Çakmak, Miss Tourism Turkey yarışmasında elde ettiği birinciliğin ardından dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Sosyal medya adreslerinde de aranan ve beğeni toplayan Hazal Çakmak kimdir, nerelidir?

Hazal Çakmak Kimdir?

Antalya merkezli Miss Tourism Turkey yarışmasında birincilik derecesine layık görülen seksi güzeli Hazal Çakmak, idealinin başarılı bir model olmak olduğunu söyledi.

'Hazal çakmak kimdir?' 'Hazal Çakmak nerelidir?' , 'Hazal Çakmak Miss Tourism Turkey yarışmasına ne zaman katıldı?' 'Hazal Çakmak güzellik yarışması" şeklinde arama motorlarında aranıyor. 

Başarılı bir model olmak istediğini bunun için çok çalıştığını belirten Hazal Çakmak, Miss Tourism Turkey yarışmasında gösterdiği performans ve birinciliği ardından Miss Turkey Güzellik Yarışması birinciliği için kollarını sıvadı. Sıradışı fiziği ile  Güzelliği ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken Çakmak, başarı basamaklarını teker teker çıkmak için azimle çalıştığını belirterek şunları söyledi: “Gelecekte uluslararası işlere imza atarak, sadece başarılarından söz edilen bir isim olmak istiyorum. Modellik dışında sinema ve televizyon dünyasında da kendime yer edinmek amacındayım. Aldığım birkaç film teklifi de oldu, ancak şu an değerlendirme aşamasındayım. Güzel ve aklıma yatan senaryolar olursa, oyunculuk konusunda da başarılı olacağıma inanıyorum”

Miss Tourism Turkey Ne Demek?

İstanbul Production olarak 25 yıllık bir tecrübe bahibi olduklarını, bir çok önemli organizasyon ve uluslararası, ulusal projeye imza attıklarını belirten misstourismturkey.org sitesinde yapılan tanıtımda, "15. Yılını doldurduğumuz Miss Tourism World, Model Of The World, Model Of The Universe, Miss Bikini World, Mr Tourism güzellik yarışmalarının Türkiye haklarını ve başkanlığını yürütmekteyim. 2002, 2005, 2007 yıllarında Türkiyede gerçekleştirdiğimiz dünya finallerinde 80 i aşkın ülkeyi ve temsilcisini misafir ettik. Ülke tanıtımını açısından projelendirdiğimiz ve uluslararası basın aracılığı ile programlar içerisinde turizm tanıtımı önceliğimiz olmuştur." ifadelerine yer verildi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
gülşen 5 ay önce
Yürü seni kim tutar Hazal..... yalnız pozlarını beğenmedim.... doğru bir resim koy şuraya yaa....