İbo Show geri dönüyor! İbrahim Tatlıses Nasıl Bir Performans Sergileyecek?

İbo Show yeniden ekranlara geliyor. 2011 yılında program çıkışında silahlı saldırıya uğrayan ve yaralanan İbrahim Tatlıses bir süreden sonra yeniden ekranlara dönüyor? İbrahim Tatlı ses kimdir, neden silahlı saldırıya uğramıştı? Peki İbo şov ne zaman başlayacak

Magazin 25.10.2020, 00:22 25.10.2020, 00:55
İbo Show geri dönüyor! İbrahim Tatlıses Nasıl Bir Performans Sergileyecek?

Poll Production ve Global Medya’nın yapımcılığını üstlendiği İbo Show, özel bir bölümle izleyici karşısına çıkıyor. İbrahim Tatlıses'i sevenler yeniden ekranlara dönüşüne seviniyor. Bir çok insan şu anda merak ediyor; İbrahim Tatlıses neden saldırıya uğradı? Tatlıses'in hayatı nedir? İbo show ne zaman başlıyor?

Ekranlara dönmeye hazırlanan İbrahim Tatlıses'in programın detayları belli oldu. Star ekranlarında yayınlanması beklenen İbo Show’da her hafta yeni konuklar ağırlanacak. Deniz Seki ve Kutsi’de bu çok özel programda yerini alacak. Sevilen sanatçı İbrahim Tatlıses'in daha önce ekranlarda gösterdiği performansı yeni yayınlarda gösterip gösteremeyeceği de merak edilen konulardan birisi oldu. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan İbrahim Tatlıses, uğradığı silahlı saldırı nedeniyle uzun yıllardır ekranlardan uzak kalmıştı. Uzun aradan sonra Startv'de ekranlara gelecek olan Sanatçı Tatlıses hayranlarına yeni sürprizler hazırlayacağı konuşuluyor. İbo show 31 ekim'de başlayacağı belirtiliyor.

İbrahim Tatlıses Kimdir?

1 Ocak 1952'de Şanlıurfa'da doğan İbrahim Tatlıses, Ayağında Kundura türküsü ile üne kavuştu. Otuzdan fazla albüm çıkaran Tatlıses, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı. 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapan İbrahim Tatlıses, Müzik, televizyon ve sinema ticarette yapmaktadır. İbrahim Tatlıses, 14 Mart 2011 tarihinde program çıkışı sırasında uğradığı silahlı saldırıdan ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmış uzun süre tedavi görmüştü.

O dönemde şu açıklama yapılmıştır:

"Sanatçının hayatî tehlikesi var ama ilk başladığımız noktaya göre daha az." Saldırıda İbrahim Tatlıses'in asistanı Damla Buket Çakıcı da yaralanmıştır. Gri Fiat Linea marka arabadan yapıldığı öğrenilen saldırı hakkında geniş çaplı bir soruşturma başlatılmış, 16 Mart 2011 tarihi itibarıyla araç bulunmuştur. Suikastın bir numaralı zanlısı Abdullah Uçmak yakalanmıştır.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
açık