İsmail YK’dan koronayı unutturacak şarkı “OHA”

İsmail YK 2020’ye “Oha!” diyor2020 yılıyla birlikte başlayan koronavirüs salgını tüm dünyayı kasıp kavururken, İsmail YK sevenlerini bir nebze olsun güldürüp rahatlatmak için eğlenceli bir şarkı hazırladı. İsmail YK’nın söz ve müziğine de imza attığı “Oha” şarkısı, renkli klibiyle birlikte dijital platformlarda yayınlandı.

Magazin 24.03.2020, 10:48 24.03.2020, 10:58
İsmail YK’dan koronayı unutturacak şarkı “OHA”

İsmail YK’dan koronayı unutturacak şarkı OHA” 2020 yılıyla birlikte başlayan koronavirüs salgını tüm dünyayı kasıp kavururken, İsmail YK sevenlerini bir nebze olsun güldürüp rahatlatmak için eğlenceli bir şarkı hazırladı. İsmail YK’nın söz ve müziğine de imza attığı “Oha” şarkısı, renkli klibiyle birlikte dijital platformlarda yayınlandı.

Çin’in Wuhan kentinden yayılan koronavirüs, tüm dünyayı etkisi altına aldı. Türkiye’ye de ulaşan salgın nedeniyle insanlar evlerine hapsoldu. İsmail YK bu kaos ortamına kısa bir mola vermek, salgını bir an olsun unutup rahatlamak isteyenler için çok eğlenceli bir şarkı hazırladı.

HEM YAZDI, HEM SÖYLEDİ, HEM YÖNETTİ

İsmail YK’nın hem sözünü yazdığı hem de müziğini yaptığı “Oha” adlı şarkı, Musicom Prodüksiyon etiketiyle dijital platformlarda yayınlandı. Düzenlemesine Yurtseven Kardeşler’in imza attığı şarkıya sözleri ve melodisi kadar eğlenceli bir klip çekildi. Birbirinden güzel kızların danslarıyla renk kattığı klibin bir bölümü Almanya’da, bir bölümü de Türkiye’de çekildi. İsmail YK, klibinin yönetmen koltuğunda da kendisi oturdu.

OHA ŞARKI SÖZLERİ

OHA
Salla salla, boş ver salla
Dünya dönsün etrafında
Söyle söyle doymadın mı
Şıkır şıkır hay maşallah

Hele bir de hop de yavrum
Azıcık da stop de yavrum
Bağırsam vurdumduymazsın
Ya kime söylüyorum

“Ama aşkım ben daha doymadım”

Oha! Doymadın mı sen
Oha! Yetmedim mi sana çüş!
Patla düş

Yaktın öldürdün beni valla

Bir ileri bir geri oynatma
Kaşıntın mı var
Şıkır şıkır şıplatma
Hep bana kastın mı var
Tirilelli zırdeli bir deli ettin beni
Elin ayağın durmaz vurdumduymazsın

“Bir daha ver”

Oha! Doymadın mı sen
Oha! Yetmedim mi sana çüş!
Patla düş
Yaktın öldürdün beni vallah


Söz-müzik: İsmail YK
Düzenleme: Yurtseven Kardeşler

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)