Alexa

"Kızım ve Ben" Filminin Afişi Yayınlandı

Polis Haftası dolayısıyla 6 Nisan’da vizyona girecek Kızım ve Ben filminin afişi yayınlandı.Kızım ve Ben filminin kısaca konusu nedir?

"Kızım ve Ben" Filminin Afişi Yayınlandı

Başrollerini Cemal Hünal ve İrem Helvacıoğlu‘nun paylaştığı film, Özel Harekât polislerinin katıldığı ve gerçek mühimmatların kullanıldığı sahneleriyle dikkat çekecek. Gerçek bir hikâyeden sinemaya uyarlanan filmin mimarı, ‘Azazil: Düğüm’ ve ‘Azazil 2: Büyü’ filmlerinden de tanıdığımız, ünlü Metafizik ve Bio Enerji Uzmanı Salih Memişoğlu. Filmin yapımcılığını ise Burak Memişoğlu üstleniyor.

Sen Anlat Karadeniz dizisinin Nefes’i İrem Helvacıoğlu veDiriliş Ertuğruldizisinin Ares karakteri Cemal Hünal’ı bir araya getiren Kızım ve Ben filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Murat Gürvardar yaptı. Yapımcılığını Burak Film’in üstlendiği polisiye-dram türündeki filmin oyuncu kadrosunda Zülal Memişoğlu, Cengiz Kurtoğlu, Gizem Hatipoğlu, Cem Cücenoğlu ve Ömür Arpacı gibi isimler dikkat çekiyor.

"Kızım ve Ben"  Polisiye-Dram türünde çekilen filmin konusu:

‘’Zengin bir ailenin tek çocuğu olan Doruk (Cemal Hünal) hayalini gerçekleştirerek polis akademisine girer. Birincilikle mezun olur. Bir operasyon sırasında tanıştığı Serap’a (İrem Helvacıoğlu) aşık olur ve evlenirler. Biricik kızları Zeynep (Zülal Memişoğlu) dünyaya geldikten sonra bunalıma düşen Serap evi terk eder. Kahraman bir özel harekât polisi olan Doruk, kızı Zeynep’e hem annelik hem babalık yapar. Kızıyla aralarında çok güzel bir bağ oluşur. Evi terk edip giden Serap tekrar gelir ve baba kızın hayatında zorlu bir dönem başlamıştır.’’

 Kızım ve Ben filminin afişi 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2018, 13:36
YORUM EKLE