Alexa

Kurşun Dizisi Reyting yaptı (2. Bölüm Fragmanı)

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kurşun dizisi 1. Bölümü yayınladı. Büyük ilgi çeken kurşun dizisi sosyal medyadan olumlu yorum aldı. Peki “Kurşun dizisi oyuncuları kimdir?” sorusu araştırılıyor. Kurşun dizisi konusu nedir?

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kurşun dizisi oyuncuları arasında kimler var? Kurşun dizisi oyuncuları kimdir? Kurşun dizisi konusu nedir?

Kurşun oyuncuları arasında kimler var? 

Fox TV ekranlarında 1. Bölümü yayınlanan Kurşun dizisi sosyal medyada beğeni kazandı. Daha ilk bölümüyle izleyiciyi ekran karşısında tutan Kurşun dizisinde Diriliş Ertuğrul dizisin yıldızı Engin Altan Düzyatan 'Savcı Orhan Atmaca) karakterine hayat verdi. Dizinin kadrosunda yer alan Burçin Terzioğlu ise Leyla Devrim karakterini canlandırıyor..

Kurşun Dizisinin Konusu Nedir?

1970’lerin İstanbul’unda adalet arayan Savcı Orhan Atmaca ve kalemine güvenen hırslı gazeteci Leyla Devrim’in yer altı dünyasına karşı birlikte verdikleri mücadeleyi konu alıyor. Dizide Engin Altan Düzyatan savcı Orhan Atmaca karakterine hayat verecek. Dizinin kadrosunda yer alan Burçin Terzioğlu Leyla Devrim karakterini canlandıracak.

Hayatı boyunda adalete inanmış ve adaletin peşinden gitmiş olan Cumhuriyet Savcısı Orhan Atmaca, büyük bir davanın peşinden gitmeye karar verir. Mebus oğlunu, cinayet şüphelisi olarak gözaltına aldırır. Fakat bu dava, daha önce baktığı davalara pek benzemez. Bu davanın başlangıcında araştırmacı gazeteci Leyla Devrim ile yolları kesişir. Savcı Orhan Atmaca gibi o da bu cinayetin arkasından gerçekleri ortaya çıkarmak için çalışmaktadır. Aynı olay, iki karakteri yan yana getirir. Savcı Orhan Atmaca’nın davadan çekilmesini isteyen karanlık dünyanın insanları, onu mahkemeden vazgeçirmek için ellerinden geleni ardına koymamaya kararlıdırlar. Fakat Orhan Atmaca, ne olursa olsun, adaletin yerini bulması, suçlunun hak ettiği cezayı çekmesi için direnecektir.

Leyla Devrim ise, kimsenin görmediğini, kimsenin sormaya cesaret edemediği soruları sorarak, Orhan Atmaca ile aynı yoldan yürümeye kararlıdır. İşin arkasındaki karanlık dünya Orhan Atmaca’yı sevdikleriyle, hayatıyla tehdit ederken Orhan Atmaca’nın önünde iki seçenek vardır. Sonuna kadar adaletin peşinden gitmek ya da diğer herkes gibi saklanmak ve davadan kaçmak. Bu keskin viraj, Orhan Atmaca’nın, Leyla Devrim’in ve etrafındaki tüm insanların hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştirecektir.

KURŞUN DİZİSİ OYUNCULARI KİMDİR?

ENGİN ALTAN DÜZYATAN (ORHAN ATMACA)

BURÇİN TERZİOĞLU (LEYLA DEVRİM)

BERRAK TÜZÜNATAÇ (GÜLCE AKAR)

SARP AKKAYA (AYDIN KARA)

ENGİN ŞENKAN (BÜNYAMİN AYAZ)

KÜRŞAT ALNIAÇIK (NURİ KARGI)

SEDA AKMAN (FERAYE KARGI)

BORA AKKAŞ (RIFAT AYAZ)

BEGÜM AKKAYA (TOMRİS AYAZ)

ŞEBNEM DİLLİGİL (ZEHRA ATMACA)

CEM KURTOĞLU (FAHRİ ÖNAL)

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2019, 01:51
YORUM EKLE