Alexa

Kurtlar Vadisi Ne Zaman Başlıyor? (Kurtlar Vadisi Kaos)

Kurtlar Vadisi yeni sezonu ne zaman başlıyor? Kurtlar Vadisi hangi kanalda yayınlanacak? Kurtlar Vadisi tiyrakileri Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümünü merakla bekliyor. Bütün bunların cevabını Polat alemdar (Necati Şaşmaz) verdi.

Kurtlar Vadisi Ne Zaman Başlıyor? (Kurtlar Vadisi Kaos)

Kurtlar Vadisi Televizyon tarihinde en çok izlenen ve rekor kıran dizi filmlerinden birisi oldu.

Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor? Kurtlar Vadisi Kaos yayın tarihi belli oldu mu? Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanalda yayınlanacak? gibi sorular merak edilirken, Türk televizyonlarının fenomeni haline gelen Kurtlar Vadisi Kaos şimdiden heyacan yaratmaya başladı. Ve geri sayıma başladı. Kurtlar Vadisi Kaos dizisine dair merak edilen soruların haberimizin ayrıntılarında...

Kurtlar vadisi izleyicilerini sevindiren haberi verdi. 2018 sezonunda ekranlara dönecek olan Kurtlar vadisi ne zaman ekranlara gelecek merak ediliyor. Kurtlar Vadisi yayın tarihi ne zaman?

Kurtlar Vadisinin zirve karakteri Polat alemdar (Necati Şaşmaz) müjdeli haberi verdi. Polat Alemdar, Kurtlar vadisi'nin önümüzdeki aylarda yayınlanacağını söyledi. 2003 yılında yayın hayatına başlayan Kurtlar Vadisi ne zaman olduğunu bizzat Polat Alemdar açıkladı

Kurtlar Vadisi Ne Zaman Başlıyor?


Kurtlar Vadisi yeni bölümde Kurtlar Vadisi Kaos adı ile sezona girecek. Kurtlar Vadisi yayın tarihi ;Şubat ;ayı olarak belirlendi. Şaşmaz, "Bir Hadis Bir Film Kısa Film Yarışması Ödül Töreni" için Konya'da yaptığı açıklamada, Şubat ayı içinde Kurtlar Vadisi Kaos olarak yayınlanacağını belirtti.

KURTLAR VADİSİ KAOS HANGİ KANALDA?

kurtlar vadisi kaos polat alemdar

Bir zamanlar Kanal değiştirme rekoru kıran Kurtlar Vadisi dizisinin hangi kanalla anlaştığı belli olmadı.

KURTLAR VADİSİ DİZİSİNİN OYUNCULARI

Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Mustafa Üstündağ, Musa Uzunlar, Kenan Çoban

Kurtlar Vadisi Dizi Konusu (Eski)

Ana karakter Polat Alemdar. Kurtlar Vadisi Pusu'daki hedefi Türkiye'nin de üzerinde bulunduğu Avrasya coğrafyasına hakim olmak isteyen uluslararası güçlerin oluşturduğu ve dünyanın en zengin ailelerinin idaresindeki “küresel çete” oldu.

Dizi, yardım sever ve dürüst bir işadamı olan Çağrı Toros'a yapılan bir suikastla başlıyor. Olayı bir terör örgütü üstlenmiş ve eylemin tetikçileri yakalanmış olsa da Polat Alemdar, suikastın arkasında açıklananlardan başka nedenler ve güçler olduğuna inanıyor.  Polat Alemdar, daha önce Türkiye'yi yıllardır etkileyen terörün üstüne gitmeye çalışmış ancak bir kısım güçler Polat Alemdar ve ekibini bu davadan alıkoymuşlardır.Çağrı Toros cinayeti ile Polat, artık terörün arkasındaki güçlerlerle, faili meçhullerin sebep ve sonuçlarıyla, yani çağın en önemli silahı olan “para”yla savaşacaktır. Adım adım delillere ulaşmaya çalışan Polat, Toros Ailesi’yle doğrudan temas kurmaya çalışır. Aynı zamanda bu yakınlaşma ailenin kızı Ahu Toros'la doğacak olan bir aşkın da habercisidir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2018, 22:56
YORUM EKLE