Alexa

Kurtlar Vadisi Ne Zaman? (Kurtlar Vadisi Kaos Hangi Kanalda)

Geçen hafta içerisinde haberini yayınladığımız Kurtlar Vadisi yeni sezonu ne zaman başlıyor? Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanalda yayınlanacak? şeklinde haberimizden sonra yeni bilgilere ulaştık. Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanalda?

Kurtlar Vadisi Ne Zaman? (Kurtlar Vadisi Kaos Hangi Kanalda)

Kurtlar Vadisi Kaos için heyecan dolu bekleyiş devam ediyor. Başrolde Necati Şaşmaz'ın oynadığı Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili sıcak bilgiler var. Peki Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? insanlar bu sorunun cevabını merak ediyor. Kurtlar Vadisi Kaos TRT 1 veya TV 8'de mi yayınlanacak.?

Kurtlar Vadisi Kaos Başlıyor mu?

Uzun yıllar yayınlanan kurtlar vadisi ne zaman yayınlanacak merak konusu oldu. Bilindiği gibi Kurtlar vadisi, Kurtlar Vadisi Filistin, Kurtlar Vadisi Vatan, Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar Vadisi Gladio, Kurtlar Vadisi Irak gibi sinema filimleriyle gişe rekorları kırmıştı. Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Terör, Kurtlar Vadisi Pusu dizi filimleriyle de seyircilerin en çok dikkatini çeken filmler arasında yerini almıştı. Şimdi merak ediliyor, Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanalda olacak? bunların hepsini izleyiciler merak ediyor.

2018 yılı itibariyle başlanması beklenen Kurtlar Vadisi Kaos için yapımcı şirketten resmi bir açıklama gelmedi. Sosyal medyada ve bazı haberlerde Kurtlar Vadisi'nin finans sıkıntısı çektiği yazılıp çiziliyor.

KURTLAR VADİSİ KAOS FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kurtlar Vadisi Kaos için müthiş bir beklenti olduğunu söyledik. İlgililer tarafından hiç bir olumlu ve olumsuz açıklama yapılmaması Kurtlar Vadisi sevenlerini kızdırıyor. Dizinin henüz resmi fragmanı yayınlanmadı.Ancak Kurtlar Vadisi Kaos ifragmanı heyacanla bekleniyor. Daha önce yazılıp çizildiği kadarıyla ve yapılan açıklamalara göre Kurtlar Vadisi Kaos sürpriz yapacak. Diğer Kurtlar Vadisi serilerine göre daha farklı olacak.

KURTLAR VADİSİ KAOS HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle ekranlara dönerek merhabe diyeceği kesin ancak hangi kanalda yayınlanacağına dair bir bilgi bulunmamaktadır. Daha önce baş aktör Polat Alemdar (Necati Şaşmaz'ın açıklamalarına göre Kurtlar Vadisi Kaos 2018 Şubat ayında yayınlanacaktı. Pana Fim yetkilileri, TV8 kanalıyla görüşmelerin devam ettiğini belirtmişti. Eğer bir anlaşma sağlanırsa "Kurtlar Vadisi Kaos" TV8 kanalında yayına başlayacak.

Pana Film’in Kurtlar Vadisi Kaos için yakın görüşmede olduğu kanal TV8 Anlaşma sağlanırsa ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ TV8’de ekranlara dönecek. Dizinin yeni kanalıyla ilgili resmi açıklama gelmesi halinde haberimizden öğrenebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 21:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan hüseyin
hasan hüseyin - 2 yıl Önce

kurtlar vadisi kaos bu gidişle başlayamayacak hep avutuluyor insanlar asılsız laflarla bu saatten sonra ben izlemem başlarsada

hasan
hasan - 2 yıl Önce

hep başlayacak deniliyor ama yalan başlasın başlayacaksa başlamayacaksa dobra dobra başlamayacak denilsin insanları keriz yerine almayın