Manisa'da Hande Yener Rüzgarı

Manisa Büyükşehir Belediyesinin 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Demirci ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 95’nci yıldönümü kutlamaları kapsamında ünlü sanatçı Hande Yener, Demirci ilçesinde sahne aldı.

Magazin 31.08.2017, 14:06 31.08.2017, 14:26
Manisa'da Hande Yener Rüzgarı

Manisa Büyükşehir Belediyesinin 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Demirci ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 95’nci yıldönümü kutlamaları kapsamında  Vokalistleri ve dansçıları ile unutulmaz bir performans sergileyen sanatçı Hande Yener, Demircili vatandaşlara muhteşem bir gece yaşattı.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Demirci ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 95’nci yıldönümü kutlamaları kapsamında ünlü sanatçı Hande Yener, Demircili hayranlarıyla buluştu. Konseri, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Büyükşehir ve Demirci MHP’li meclis üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinasyon İşleri Müdürü Kazım Aysan ve binlerce Demircili vatandaş izledi. Ünlü sanatçı Hande Yener, dansçılarıyla renklendirdiği konserinde eski ve yeni şarkılarını seslendirdi. Binlerce Demircili vatandaşın katılım gösterdiği gecede, ünlü sanatçı Hande Yener, vokalistleri ve dansçıları ile sergilediği muhteşem performansıyla dakikalarca alkışlandı. Konser sırasında, Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinasyon İşleri Müdürü Kazım Aysan ve Büyükşehir Belediyesi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, sahneye davet edildi. 


Kırmızı’ Şarkısına Kırmızı Halı


Kendisini Manisa’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Güzgülü, “Bugün burada 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Demirci’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 95’nci yıldönümünde sizleri ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz. Demirci’den büyük kahramanlar çıktı. İbrahim Ethem Akıncı, Parti Pehlivan gibi Demirci’nin kurtuluşunda büyük öneme sahip isimleri saygıyla anıyorum. Pop Müziğinin önemli isimlerinden Hande Yener’i Demircili vatandaşlarımız ile buluşturan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün sizlere selamlarını getirdim. Hande Yener yine kendisine yakışır bir şekilde muhteşem bir gece yaşatıyor. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi. Güzgülü, Hande Yener’e çiçek ve hediye paketi takdim etti. Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinasyon İşleri Müdürü Kazım Aysan’da, Demirci ilçesinin meşhur yün halılarından kırmızı bir halıyı günün anısına Hande Yener’e hediye etti. 


Manisa Beni Çağırsın, Her Zaman Gelirim


Manisalılarla tekrar buluştuğundan dolayı büyük mutluluk içerisinde olduğunu belirten ünlü sanatçı Hande Yener, “30 Ağustos Zafer Bayramı ve Demirci ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 95’nci yıldönümünde burada siz Demircililerle olmaktan dolayı çok mutluyum. Manisa beni çağırsın, her zaman gelirim” dedi. Konser, İzmir Marşı ve Onuncu Yıl Marşı ile sona erdi.

Yorumlar (0)