MasterChef Kazananı Belli Oldu

MasterChef 2020 Kazananı belli oldu. MasterChef izleyicileri yarışma sonucunu merakla bekliyordu. Peki MasterChef şampiyonu kim oldu?

Magazin 04.01.2021, 00:25 04.01.2021, 00:32
MasterChef Kazananı Belli Oldu

MasterChef bu akşam kazananı belli oldu. Peki Masterchef Şampiyonu 2020 kim oldu? MasterChef izleyicileri yarışma sonucunu merakla bekliyordu. MasterChef Türkiye'de 3 Ocak 2021 akşamı finali kim kazandı? Masterchef 2020 yarışmasının büyük finali yapıldı. Serhat Doğramacı Yarışmanın birincisi, şampiyonu oldu.

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu şeflerin jüri üyeliğinde gerçekleşen büyük finalde Barbaros ve Serhat son yemeklerini yaptıktan sonra 2 yarışmacıdan biri 2020 yılının MasterChef şampiyonu olarak adını yarışma tarihine yazdırdı.

MasterChef şampiyonu para ödülü

2020 yılında yapılan MasterChef Türkiye'de birinci olacak kişiye lüks bir otomobil verilecek. Ayrıca şampiyon olan kişiye bir de kupa veriliyor.

Milyonlarca vatandaşın merakla takip ettiği bu akşamki yarışmanın finalinde MasterChef Şampiyonu olmak için Barbaros Yoloğlu ve Serhat Doğramacı yarıştı. 

MasterChef şampiyonu kim oldu? 

MasterChef 2020 şampiyonu: Serhat Doğramacı oldu.

Barbaros Yoloğlu kimdir?

Samsun’un Alaçam ilçesinde doğan Barbaros Yoloğlu, liseye başlayana dek güreş yaptı. Güreşi bıraktıktan sonra Turizm Lisesi’ne gitmeye karar verdi. Yoloğlu, bir süre turizm bölgelerinde stajyer öğrenci olarak çalıştı ve ardından üniversite eğitimini almak için gittiği Erzurum’da, uzun bir süre çalışma hayatına devam etti. 2 sene önce tekrar mutfakta çalışmaya başlayan Barbaros Yoloğlu, kariyer planlarını gerçekleştirmek ve hedeflediklerini elde etmek için MasterChef’e başvurmuş, ana kadroya dâhil olmaya hak kazanarak, bu sezonun 16 yarışmacısından biri oldu.

Serhat Doğramacı kimdir?

Serhat Doğramacı 23 yaşındadır. 10 yıla yakın bir süredir aşçılığa dair eğitim ve iş tecrübesi olduğu bilinmektedir. Ulusal ve uluslararası gastronomi yarışmalarında 15 adet madalya/kupa sahibi olan Serhat Doğramacı, Amerika ve Almanya’da toplamda 3 yıl çalıştı.İeri düzeyde İngilizce, başlangıç düzeyi Almanca ve Rusça bilgisine sahip olan Doğramacı, MasterChef 2020’nin ana kadrosuna dâhil olan iddialı isimler arasında oldu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)