MasterChef 'te Samsunlu Barbaros Kazanacak mı?

MasterChef'te bu akşam kazananlar belli olacak. Peki MasterChef final ödülünü kim alacak? MasterChef yarışmasında Samsunlu Barbaros yarışmayı kazanacak mı? Samsun-Bafralı olan Barbaros kimdir, kaç yaşındadır?

Magazin 03.01.2021, 22:52 03.01.2021, 23:33
MasterChef 'te Samsunlu Barbaros Kazanacak mı?

MasterChef yarışmasında Samsun - Alaçamlı olan  Barbaros bu akşam MasterChef final ödülünü alabilecek mi?  MasterChef'te final oynanıyor. Bu akşam Büyük eleme öncesi heyecan yükseldi. Peki MasterChef'te birincilik ödülü ne? MasterChef final ödülünü kim alacak? 

Alaçamlı Barbaros Yoloğlu, kariyer planlarını gerçekleştirmek ve hedeflediklerini elde etmek için MasterChef'e başvurmuş, ana kadroya dâhil olmaya hak kazanarak, bu sezonun 16 yarışmacısından biri olmuştu. Barbaros Yoloğlu, sezon boyunca iddialı çıkışları ve yorumlarıyla adından söz ettirdi. Barbaros, yaptığı yemeklerde yakaladığı lezzetlerle şefler tarafından da alkışlandı.

Barbaros Yoloğlu Kimdir?

Samsun'un Alaçam ilçesinde doğan Barbaros Yoloğlu, 26 yaşındadır. Barbaros, Bodrum Bitez'de bir restoranda aşçılık yapmaktadır. Barbaros Yoloğlu, liseye başlayana kadar güreş ve farklı Spor dalları ile yakından ilgilendi.Güreşi bıraktıktan sonra Turizm Lisesi'ne gitmeye karar veren Yoloğlu, bir süre turizm bölgelerinde stajyer öğrenci olarak çalıştı ve ardından üniversite eğitimini almak için gittiği Erzurum'da, uzun bir süre çalışma hayatına devam etti.2 sene önce tekrar mutfakta çalışmaya başlayan Barbaros Yoloğlu, kariyer planlarını gerçekleştirmek ve hedeflediklerini elde etmek için MasterChef'e başvurdu. ana kadroya dâhil olmaya hak kazanan Barbaros yarışma boyunca dekkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)