MasterChef Yarışmasını Kim Kazandı? (Barbaros mu Serhat mi)

MasterChef yarışmasında bu akşam kazananlar belli olacak. Peki MasterChef final ödülünü kim alacak? MasterChef'te birincilik ödülü nedir? MasterChef yarışmasında finalistlerden Serhat mi Barbaros mu kazanacak?

Magazin 03.01.2021, 22:22 03.01.2021, 23:32
MasterChef Yarışmasını Kim Kazandı? (Barbaros mu Serhat mi)

MasterChef yarışmasında bu akşam final heyecanı yaşanıyor. MasterChef'te final oynanıyor. Bu akşam Büyük eleme öncesi heyecan yükseldi. Peki MasterChef'te birincilik ödülü ne? MasterChef final ödülünü kim alacak? 

MASTERCHEF İLK 4'E GİREN İSİMLER

İlk önlüğü kazanan isim : Emir
İkinci önlüğü kazanan isim : Barbaros
Üçüncü önlüğü kazanan isim : Serhat
Dördüncü önlüğü kazanan isim : Özgül

MasterChef yarışmasında finalistler; Serhat ve Barbaros oldu.

MasterChef Türkiye 2020 için birinci olan kişiye verilecek ödül 500 bin TL olduğu belirtiliyor. Yarışmada 2018 yılında para ödülü verilmişti. Geçen yıl da son model bir otomobil ödül verilmişti. Şampiyon olan yarışmacıya bir de kupa veriliyor. Bu akşam MasterChef Türkiye 2020 için ise son model otomobil ödülü verilecek.

Masterchef Kim Kazandı

Masterchef Kim Kazandı? Masterchef Kim Kazandı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Masterchef 2020 kim kazandığını yine bu sayfadan açıklayacağız.

MASTERCHEF BARBAROS YOLOĞLU KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Barbaros Yoloğlu, Samsun’un Alaçam ilçesinde dünyaya geldi. Yarışmaya Bodrum’dan dahil olan Barbaros Yoloğlu, 26 yaşındadır. Bodrum Bitez'de bir restoranda aşçılık yapan deneyimli yarışmacı, özellikle et ürünlerinde kendisine güveniyor. Barbaros Yoloğlu üçlü elemelerde Deniz Aktuğ ve Murat Kaplan ile karşı karşıya gelmişti.

MASTERCHEF SERHAT DOĞRAMACI KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Serhat Doğramacı 23 yaşında genç bir aşçıdır.Serhat İstanbulludur. MasterChef Türkiye 2020 programına da İstanbul'dan katılmıştır.Yaklaşık 10 yıldır mesleğin içinde olduğunu belirten Doğramacı geçen sezonun yarışmacılarını beğenmediği için bu sezon katılmak istediğini belirtti. Liseden sınıf arkadaşı Burcu Bakır'la nişanlı olan Serhat Doğramacı evlilik için gün sayıyor. Serhat Doğramacı, Amerika ve Almanya'da toplamda 3 yıl çalışarak iş tecrübelerine bir yenisini eklemiştir. İleri düzeyde İngilizce, başlangıç düzeyi Almanca ve Rusça bilgisine sahiptir.
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)