Alexa

Mehmed Bir Cihan Fatihi Fragmanı Yayınlandı mı? (Ne zaman Başlıyor)

Kanal D Ekranlarında zleyici ile buluşmaya hazırlanan 'Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin fragmanları yayınlanmaya başladı. "Mehmed Bir Cihan Fatihi" dizisi ne zaman başlayacak?

Mehmed Bir Cihan Fatihi Fragmanı Yayınlandı mı? (Ne zaman Başlıyor)

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi ne zaman başlayacak? merak ediliyor. Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi fragmanı yayınlandı mı? Yakında Kanal D televizyonu ekranında yayınlanacak olan 'Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin fragmanları yayınlanmaya başladı.

Güçlü oyuncu kadrosu ile adını tarihe sayfalarına altın harflerle yazdırmış büyük bir padişahın yaşadıklarının anlatılacağı Mehmed Bir Cihan Fatihi yakında Kanal Dekranlarında olacak, 

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi fragmanı yayınlandı mı?

'Mehmet Bir Cihan Fatihi' dizisi insanlar tarafından merakla bekleniyordu. Heyecanla beklenen dizinin fragmanı yayınlandı. Heyecanla beklenen 'Mehmet Bir Cihan Fatihi' dizisinin fragmanında bol savaş sahneleri damgasını vuruyor.Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolde olacağı Mehmed Bir Cihan Fatihi filminin ne zaman başlayacağı merak konusu.

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi ne zaman başlayacak?

Dizinin ne zaman başlayacağıyla ilgili tarih henüz belli değil. Dizinin ilk tanıtım videosunda Hz. Muhammed'in ''Konstantiniyye elbet bir gün fetholunacaktır. Onu fetheden kumandan ne güzel kumandan, onu fetheden ordu ne güzel ordudur. '' sözlerine yer verilmiş. tanıtım videosunun son kısmında Fatih Sultan Mehmed'in sözleri bulunuyor.

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ DİZİ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Başrolde Kenan İmirzalıoğlu ve Büşra Develi'nin paylaştığı dizide Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'un fethine vatan sürecini konu almaktadır. Fatih Sultan Mehmet'in hayatını canlandıracağı bu dizinin hazırlıkları devam ediyor.

KENAN İMİRZALIOĞLU KİMDİR?

Kenan İmirzalıoğlu, Mustafa ve Yıldız İmirzalıoğlu çiftinin en küçük çocukları olarak, 18 Haziran 1974 tarihinde, Ankara’ya bağlı olan Bala’da Üçem Köyü'nde dünyaya geldi. Derviş ve Yasemin adında kardeşleri vardır. İlköğretimini Bala’da tamamladıktan sonra orta öğretimini tamamlamak için Ankara’ya teyzesinin yanına taşındı. Orta ve lise öğrenimini Ankara’da yaptı. İlk denemesinde üniversite sınavını kazanamayarak ailesinin yanına dönmüş olsa da, bir sonraki üniversite sınavını kazanarak Yıldız Teknik Üniversitesi’ne yerleşen İmirzalıoğlu, burada Matematik okudu.

Mehmed Bir Cihan Fatihi

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2018, 00:33
YORUM EKLE