Mehmet Aras, Reklam Yıldızı Oldu (Mehmet Aras Kimdir)

Reklam yıldızı Samsunlu Mehmet Aras, Vodafone’un reklam filminde iş arayan Murat adlı bir karakteri canlandırdı. Peki Mehmet Aras kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Magazin 02.05.2021, 01:12 02.05.2021, 02:12
Mehmet Aras, Reklam Yıldızı Oldu (Mehmet Aras Kimdir)

Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Mehmet Aras reklam yıldızı oldu. son zamanlarda dikkatleri üzerinde toplayan Mehmet aras vatandaşlar tarafından da merak edilmeye başladı. Peki Mehmet Aras kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? 

'Kurtlar Vadisi Pusu' filmi yanı sıra  'Annem', 'Arka Sokaklar', 'Binbir Gece', 'Yabancı Damat', 'Hırsız Polis" ve 'Sakarya Fırat' dizilerde rol alan ünlü karakter Mehmet Aras yeni projeleri ile de çok konuşulacağa benziyor.

Vodafone’un reklam filminde rol alan Mehmet Aras, iş arayan Murat adlı bir karakteri canlandırdı. 'Birlikte Mümkün' etiketiyle iş bulmayı kolaylaştıran bir uygulamanın reklamında bulundu. Bakkal rolündeki Yavuz Pekdiker’in de aileye ücretsiz olarak Ramazan Pidesi göndermesi izleyenlere duygusal anlar yaşattı. Vodafone’un reklam filmi ile çok büyük kitlelere ulaştıklarını belirten oyuncu Mehmet Aras; önümüzdeki dönemlerde çok daha güzel işlere imza atacaklarını belirtti.

Samsun Doğumlu olan Mehmet Aras, oyunculuk kariyerine çok başarılı diziler ve sinama filmlerini de ekledi. 5 yıl kanada da yaşadıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapan Mehmet Aras, korku filmi  Sr-Ayet 2 filminde başrol oyuncu olarak bulundu. Ayrıca Aras, 'Beyaz Hüzün' ismli flmin proje danışmanlığını yürüttü.

Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Mehmet Aras, özellikle son zamanlarda bütün dikkatleri üzerine çekerken, vatandaşlar Mehmet Aras'ın kim olduğunu da merak etti.

Mehmet Aras Kimdir?

1974 tarihinde samsun'da doğan Mehmet Aras, öğrenim hayatını doğduğu yer Samsun’da tamamladı. Lise sonrası Samsun Şehir Tiyatrolarında oyunculuğa başlayan Mehmet Aras, 2004 yılından sonra televizyonda ki dizilerde yer almaya başladı. Samanyolu Tv. ve ardından birçok filmde rol alarak, televizyon dizilerine başladı. Umut yolcuları, Çile gibi sinema filmlerinde oynayan Mehmet Aras, Kırık Hayatlar, Tuzak, Kolye ve Yeşilçam filmlerinde oynadı. Bunun yanında Ustura Kemal, Arka Sokaklar, Hızsız Polis, Binbir Gece, Kurtlar Vadisi, Muhteşem Yüzyıl gibi birçok dizilerde rol alan Mehmet Aras, 2007’de özel bir tiyatro kurdu. Genellikle Necip Fazıl’ın eserlerine yer veren oyuncu, oyunlarını sergilemek için turnelere çıktı. Tiyatrosunda çocuk oyunları da sergileyen Aras, çocuk oyunlarında Ömer Seyfettin’in eserlerini tercih etti.

Daha çok sert karekterlerin oyuncusu olan Mehmet Aras, psikolog olan Semiha Aras ile evlidir.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)