Alexa

Milyonluk Soru: Süper Zeka Arda Ayten 1 Milyon Odülü Alabilecek mi?

ATV'de Kim Milyoner Olmak İster yarışma programında Arda Ayten sezon finalinde 1 Milyon TL'lik büyük ödüllü alabilecek mi? Yeni sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla Kim Milyoner Olmak İster yeni sezon ilk bölümü ATV ekranında bu akşam yayınlanıyor.

Yeni sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ATV'nin ünlü bilgi yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'in sezon finalinde yarışan 1 Milyon TL'lik büyük ödüllü soruya kadar ulaşan Arda Ayten,milyonluk ödüle sahip olabilecek mi? ARDA AYTEN KİMDİR? Arda Ayten okuyor mu? Arda Ayten kaç yaşında? merak ediliyor.

ATV'nin bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster sezona yeni sunucusu Kenan İmirzalıoğlu imza atıyor. İmirzalıoğlu'nun sunacağı Kim Milyoner Olmak İster'in yeni sezonu başlıyor.

Kim Milyoner Olmak İster, yeni bölümüyle 5 Ekim 2019 Cumartesi akşamı bu akşam ATV'de yayınlanmaya başladı.

Bu arada sosyal medyada TV Kim Milyoner Olmak İsterde yarışmacı Arda Ayten'i Fox da Mucize Doktor'da ki Ali'ye benzetenler de oldu.

ARDA AYTEN KİMDİR?

Arda Ayten, kitaplara karşı büyük bir ilgisi olduğunu dile getiren henüz 19 yaşında olan ve lisans eğitimine ise Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi'nde okumaya devam ediyor. 

Kitaba karşı derin bir ilgisi olan ve bu nedenle harcamalarını ağırlıklı olarak kitap üzerine yaptığını ifade eden Arda Ayten, bu yıl içerisinde toplamda 100'ü aşkın kitap okuduğunu belirtiyor.

Şimdiye kadar dört adet kitap yazdığını belirten Arda Ayten'in ''Param olmadığı için senede sadece 150 kitap okuyabiliyorum'' şeklinde açıklamalarda bulunarak örnek bir davranışında altına imza attı.

Yarışma boyunca bilgisi duruşu ve kültürü ile performans gösteren Tıp Fakültesi öğrencisi Arda Ayten, anne ve babasının 4 yaşında iken boşandıklarını belirterek babasının şimdiye kadar kendisini asla arayıp sormadığını dile getirdi.

Bakalım Kim Milyoner Olmak İster yarışma programında Arda Ayten 1 milyonluk son soruyu bilerek büyük ödülü kazanabilecek mi?

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2019, 22:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nezire Burgucu
Nezire Burgucu - 2 ay Önce

Muhtesem di gencimiz