Alexa

Mucize Doktor 4. Bölüm Başladı! İşte Özeti

Fox TV ekranlarında vatandaşların dikkatini çeken Mucize Doktor başlıyor. Mucize Doktor 4. Bölüm 2. Fragmanı da yayınlanan Mucize Doktor'da bu akşam neler olacak?

Mucize Doktor 4. Bölüm Başladı! İşte Özeti

Mucize Doktor yeni 4. Bölümü bu akşam Saat 20:00'de özetin ardından ekrana gelecek.

FOX TV'de ekrana gelen Mucize Doktor dizisinin 4. yeni bölümü bu akşam yayınlanacak. Peki doktor Ali, doktor Nazlı'ya aşık olacak mı?

Taner Ölmez'in yanı sıra Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel ve Reha Özcan gibi isimlerin rol aldığıMucize Doktor'un yeni bölümleri vatandaşlar tarafından merakla bekleniyor ve takip ediyor.

Mucize Doktor, her hafta perşembe günleri FOX TV ekranlarında yayınıyor. dizinin saat: 20:00'de özet gösteriminin ardından başlıyor. "Mucize Doktor" taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu ediniyor.

Savant sendromlu- Nedir otizmden farkı?
- Otizmin farklı seviyeleri var. Savant sendromu çok az görülüyor. Kısaca kişinin bir konu hakkında özel yeteneklere sahip olması. Beyninin bir tarafını hiç kullanamazken diğer tarafını tamamen kullanıyor.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2019, 21:07
YORUM EKLE