Alexa

Mucize Doktor 4. bölüm fragmanı (Son Bölüm Özeti)

FOX Tv'de yayınlanan Mucize doktor dizisinin 3. Bölümünün ardından merakla izlenen Mucize Doktor 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

The Good Doctor adlı diziden uyarlanan Mucize Doktar dizisi Ülkemizde en çok izlenen dizi filmler arasına girdi. İlk iki bölümü ile reytingleri altüst eden Mucize Doktor dizisi 3. bölümünün yayınlanmasının ardından  yeni 4. bölüm fragmanı da yayınlandı. 

Mucize Doktor Son bölüm Özeti şöyle:

Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan ve Özge Özder gibi isimlerin rol aldığı Mucize Doktor'un geçen haftaki bölümünde; Yeni hayatına uyum sağlamaya çalışan Ali acı bir ders alır ve ihanete uğradığını hissetmiştir. Genç bir çiftin doğmamış çocukları hakkında verecekleri karar hastanede hukuki bir savaş başlatır ve kurulu ikiye böler. Zaman süratle daralırken Ferman’la Beliz aşılmaz bir uçurumun eşiğine geldi.

Mucize Doktor oyuncuları

Mucize Doktor dizisinde başrolün Taner Ölmez üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncular bulunuyor.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2019, 01:07
YORUM EKLE