Alexa

Mucize Doktor Bu Akşam Ekranlarda; İşte 3. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor'da bu hafta ne olacak merak ediliyor. 3. bölüm fragmanı yayımlanan Mucize Doktar'da bugün 3. bölüm heyecanı yaşanacak. Yeni arkadaşlarına, Hastaneye uyum sağlamaya çalışan Doktor Ali, izleyiciler tarafından da merak ediliyor. Peki Bugün yayınlanacak olan Mucize doktor dizisinde neler olacak?

Mucize Doktor Bu Akşam Ekranlarda; İşte 3. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor, dizi filim sevenler tarafından 3. bölümü merakla bekleniyor. Perşembe akşamları FOX TV ekranlarında yayımlanan Mucize Doktor'un 26 Eylül Perşembe bu akşamı yayınlanacak 3. bölümü fragmanı yayımlandı.

Yeni hayatına uyum sağlamaya çalışan Ali acı bir ders alır. Ali, ihanete uğradığını hisseder. Genç bir çiftin doğmamış çocukları hakkında verecekleri karar hastanede hukuki bir savaş başlatır. Ali, Hastane kurulunu ikiye böler. Zaman süratle daralırken Ferman’la Beliz aşılmaz bir uçurumun eşiğine gelirler. Mucize Doktor her Perşembe 20.00'de FOX'ta yayınlanıyor.

Mucize Doktor 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Taner Ölmez'in canlandırdığı, savant otizm sendromlu Doktor Ali'nin hayat hikayesini anlatan Mucize Doktor dizisinin 3. bölümü çarpıcı gelişmeler yaşanacak. SON BÖLÜM HATIRLATMA

Hata yapan Ali’yi Ferman hizaya getirmeye uğraşmıştı. Ali, Ferman’ı dinlemez ve hastanede tansiyon yükselir. Nazlı, Ali’ye hastane içinde ve dışında yardımcı olmaya çalışır. Ve Beliz’le Adil yolları ayırmanın eşiğine gelirler.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2019, 16:13
YORUM EKLE