Alexa

Mucize Doktor Dizisi Bu Akşam Var mı?

Mucize Doktor yeni bölüm bu akşam oynayacak mı? Fox Tv Mucize Doktor'in ne zaman ekranlara geleceğini açıkladı mı? Perşembe akşamları ekrana gelen Mucize Doktor 17. yeni bölüm ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor.

Mucize Doktor Dizisi Bu Akşam Var mı?

Mucize Doktor 17. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? merak edilirken, FOX TV'de ekrana gelen Mucize Doktor yeni bölümün FOX TV'nin yayın akışında yer almadığı görüldü.

Mucize Doktor bu akşam neden yok? Mucize Doktor yeni bölüm ne zaman? gibi sorulara cevap arayan dizi sevenler, Mucize Doktor 17. yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını merak etti. Mucize Doktor dizisi yılbaşı haftası dolayısıyla bu akşam yeni bölümü ekrana gelmeyeceğini açıklayan ilgililer, 16. bölümünün tekrar yayınlanacağını belirtti.

Mucize Doktor yeni bölüm yayın tarihi belli oldu. Mucize Doktor 17. yeni bölümüyle 9 Ocak 2020 Perşembe günü ekrana gelecek.

Mucize Doktor 17. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM HATIRLATMASI

 Ali’yle dans ettikten sonra Nazlı, sonunda, ona karşı hisleriyle yüzleşmek zorunda kalır. Ama bu herkes için göründüğünden çok daha zor bir iştir. Ali, Nazlı’daki tavır değişimine bir anlam veremez ve bocalamaya başlar. Bir de üstüne Nazlı’ya beklenmedik bir talip çıkınca iş iyice içinden çıkılmaz hale gelir. Diğer tarafta Beliz, Ferman’dan bir an önce ayrılma ve hayatının o kısmını geride bırakma peşindedir. Ama ayrılık hiç de Beliz’in sandığı kadar pürüzsüz değildir. Vakalar süratle sonuçlarına tırmanır ve hastanedeki diğer çiftler de birbirleri ve hisleriyle yüzleşirken Nazlı bir seçim yapmak zorunda kalır. Ve başına ne geldiğini anlayamayan Ali, korkunç bir ihtimalle karşı karşıya gelir.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2020, 17:36
YORUM EKLE