Mucize Doktor Dizisinde Hayal Kırıklığı

FOX TV'nin sevilen dizisi, mucize doktor izleyicilerini hayal kırıklığına uğrattı. Mucize Doktor yapımcısı Asena Bülbüloğlu yaptığı açıklamada, Mucize Doktor'un 9 Ocak 2020'de ekranda olacağını belirtti. Peki Mucize Doktor dizisi ne zaman hangi gün yayınlancak?

Magazin 29.12.2019, 20:34
Mucize Doktor Dizisinde Hayal Kırıklığı

Mucize Doktor, yeni yılda 2020'in ilk haftasında ekrana ara verecek. Mucize Doktor Dizisinin yapımcısı konu hakkında yaptığı açıklamada, Mucize Doktor'un 9 Ocak 2020'de ekranda olacağını ifade etti.

FOX TV'nin büyük bir ilgiyle izlenen, reyting  rekorları kıran Mucize Doktor dizisi  kanalların reklam anlaşmalarından dolayı Ocak ayının ilk haftasında yayınlanmayacağı açıklanarak, Mucize Doktor'un 9 Ocak 2020'de ekranda olacağı belirtildi.

Otizm sendromlu Doktor Ali Vefa'nın sıra dışı hikayesinin anlatıldığı Mucize Doktor, Dizisinin yapımcısı Asena Bülbüloğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada diğer dizilerin aksine Mucize Doktor'un yeni yıl arasında sadece 1 hafta yayınlanmayacağını, yeni bölümünde 9 Ocak 2020'de olacağı söyledi.

MUCİZE DOKTORUN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Murat Aygen, Özge Özder, Fırat Altunmeşe, Bihter Dinçel, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Merve Bulut'un paylaştığı Mucize Doktor'un yeni bölümü 9 Ocak 2020 Perşembe akşamı ekrana gelecek.

Ayrıca, Ekranların herkes tarafından sevilen, ilgiyle izlenen dizileri Çukur, Kuruluş Osman, ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi pek çok dizi, yeni bölümleri yılbaşında haftasında yayınlanmayacağı bilgisine uluşıldı.

Yılbaşı Paftasında Yayınlanmayacak Diziler Listesi Şöyle:

  • 29 Aralık Pazar: Aşk Ağlatır ve Şampiyon dizisi yayınlanmayacak. Kimse Bilmez bu hafta final olacak. Şampiyon ise dizi çekimleri yetişmediği için ara verdi.
  • 30 Aralık Pazartesi: Seksenler Yayınlanmayacak, 31 Aralık Yılbaşı Özel yayını Saat 20.00 da. 30 Aralık Pazartesi Yasak Elma, Sefirin kızı, Vuslat ve Çukur gibi diziler yayınlanacak.
  • 31 Aralık Salı: Kadın, Eşkıya, Hekimoğlu, Çocuk ve Elimi Bırakma (Final) Yılbaşı gecesi olduğu için diziler yayınlanmayacak yerine yılbaşı eğlenceleri veya farklı programlar olacak.
  • 1 Ocak 2020 Çarşamba: Yılbaşı dolayısı ile Kuruluş Osman, Afili Aşk ve Doğduğun ev kaderindir dizileri ekrana gelmeyecek.
  • 2 Ocak 2020 Perşembe: Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor ve Güldür Güldür Show yayınlanmayacak.
  • 3 Ocak 2020 Cuma: Arka Sokaklar, Hercai, Ferhat ile Şirin dizileri bu hafta yeni yıl sebebi ile yayınlanmayacak.
  • 4 Ocak 2020 Cumartesi: Kuzey yıldızı, Azize, Benim Tatlı Yalanım ve Kalk Gidelim dizileri yeni yılda 2 haftalık ara verdiler.
  • 5 Ocak 2020 Pazar: Savaşçı, Güvercin, Aşk Ağlatır ve Kimse Bilmez dizileri yayınlanmayacak. Kimse Bilmez ve Aşk ağlatır final olduğu için, Savaşçı ve Güvercin ise Yılbaşı haftası ara verildiği için.
  • 6 Ocak 2020 Pazartesi: Çukur, Sefirin Kızı, Yasak Elma, Zalim İstanbul Dizileri 2 Hafta yayınlanmayacak. Vuslat dizisi ise 1 hafta ekrana gelmeyecek.
Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)