Alexa

Mucize Doktor Yeni 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Mucize Doktor dizi film sevenler tarafından izlenmeye devam ediyor. Bu akşam yayımlanan Mucize Doktor ile birlikte yeni 6 bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı? Peki Mucize Doktor Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor Yeni 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Mucize Doktor 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fox Tv’nin sevilen dizisi Perşembe günleri Reyting rekorları kırmaya devam ediyor. 

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı 10 Ekim Perşembe yayınlandı. 5. bölümün ardından 6. bölüm fragmanı aratılmaya başladı. Son bölümde Ferman gizemli bir yolculuğa çıkar. Onun yokluğunu fırsat bilen Tanju asistanları hizaya sokma kararı alır ve Ali’ye ilk kendi vakasını verir. Vaka, Ali için kişisel bir boyut taşır. Ali, kemik kanseri olan hasta çocukla özel ilgilenir.

MUCİZE DOKTOR 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Mücize doktor yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Fragman yayınlandıktan hemen sonra kapsamhaber'de bulabilirsiniz.

Mucize Doktor 5. bölümde neler oldu?

Ferman gizemli bir yolculuğa çıkar. Onun yokluğunu fırsat bilen Tanju asistanları hizaya sokma kararı alır ve Ali’ye ilk kendi vakasını verir. Vaka, Ali için kişisel bir boyut taşır. Bu vaka uğruna Ali tekrar başını belaya sokmayı göze alır. Öte yandan hastaneye yayılan bir dedikodu, Nazlı'nın umutlarını yeşertecektir.

YETİMHANEDEN DOKTORLUĞA

Taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu alan “Mucize Doktor”un kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Özge Özder, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 00:25
YORUM EKLE