Alexa

Mucize Doktor Yeni Bölümle ekranlarda (8.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?)

Fox Tv'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Mucize Doktor dizisi yeni bölümleri izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize doktor hangi gün, saat kaçta ve hangi kanalda? Peki, Mucize Doktor 8. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı mı?

Fox Tv'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Mucize Doktor'un yeni bölümleri heyecanla bekleniyor. Mucize Doktor takipçileri yeni bölümler olduğu kadar tekrar bölümlerinin hangi günler yayınlandığını merak ediyor.

Mucize Doktor dizisinin 7. bölüm fragmanı ardından 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

Perşembe akşamları FOX TV'de yayınlanan Mucize Doktor 8. yeni bölümüyle 20:00'de ekrana gelecek.

Doktor Ali, markette yaşadığı olay karşısında hissizdir. Oysa tecrübe etmesi gereken yeni duygular vardır. Nazlı ona farkında olmadan yardım eder ama onun da başında büyük bir dert vardır; Tanju'nun gözetiminde, bir saldırganı tedavi etmek zorundadır. Bunu yaparken geçmişiyle yüzleşir. Günün sonunda, hastanede bir kez daha kozlar paylaşılacaktır.

MUCİZE DOKTOR 7.BÖLÜM 2. Fragmanı

Mucize Doktor 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. FOX TV'de ekrana gelen Mucize Doktor yeni bölümünde Ali hastanede son şansını ister. Riskli bir ameliyata girecek olan Ali, ameliyatta başarılı olmazsa hastaneden gidecektir. Bakalım Ali, üstlendiği ameliyatta başarılı olabilecek mi?

Mucize Doktor yeni bölümünde Ali,yeni duygularla tanışır. Tanju, acil gecesinin vakalarını araştırmaya devam ediyor. Nazlı'nın hatasından dolayı Nazlı’yı iyice köşeye sıkıştırmaya başlar. Kıvılcım, hastaneden kovuluşunun intikamını almak için Ferman ve Beliz’in kucağına imkansız bir vaka bırakır. Tanju’yla Kıvılcım, Ali ve Adil’den kurtulma planını yürürlüğe sokar.

MUCİZE DOKTOR KONUSU NEDİR?

Doktor Ali, (Taner Ölmez) taşra bir şehirde büyüdü. yoksul bir ailenin oğlu olan Ali, Sahip olduğu otizm ve savant sendromundan dolayı çevresi tarafından sürekli dışlanmış, ötekileştirilmiştir. Ali, İletişim kurmakta zorluk çekmektedir. Ali’nin hayatında iki dostu bulunuyor; Biri abisi, ikincisi de tavşanı. İkisini de sırayla kaybeden Ali, tek bir temennide bulunur: İnsanlar ölmesin.

Ali, abisinin ölümünden sonra babası tarafından evlatlıktan reddedilmıştır. Ali, yetimhanede büyür ve Savant sendromu nedeniyle tıp konusundaki yeteneklerini Doktor Adil hoca keşfeder. Bundan sonra gözü Ali'nin üzerinde olur. 

Tıp fakültesini kazanan ve birincilikle bitiren Ali, Doktor Adil’in başhekim olduğu İstanbul Özel Anka Hastanesi’nde asistan cerrah olarak işe başlar. Adil Hoca, Ali’nin arkasında durarak onu işe aldırır. Ali, hastanede geçirdiği süre içinde etrafındaki herkesi değiştirecektir.

MUCİZE DOKTOR OYUNCULARI KİMDİR?

Taner Ölmez: Ali

Onur Tuna: Ferman

Sinem Ünsal: Nazlı

Hazal Türesan: Beliz

Özge Özder: Kıvılcım

Murat Aygen: Tanju

Fırat Altunmeşe: Demir

Hayal Köseoğlu: Açelya

Bihter Dinçel: Selvi

Korhan Herduran: Güneş

Reha Özcan: Adil

MUCİZE DOKTOR 6. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Koltuğunun sallandığını hisseden Tanju bütün ekibe ceza verir ve herkes acil nöbetine kalır. Bir zincirleme trafik kazası, acili kaosa boğunca her asistan kendi vakasını üstlenmek zorunda kalır. Demir köşeye sıkıştıkça sıkışır. Ferman ise hastanede çıkan dedikoduların önünü almaya çalışır. Ali, bütün bu koşturmacanın sonunda, kendisiyle ilgili yeni bir şey öğrenir.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2019, 19:32
YORUM EKLE