Müge Anlı, kimdir, nerelidir, Kaç Yaşındadır?

Müge Anlı ile Esra Erol programı arasındaki reyting rekabeti dikkat çekerken "ATV, Müge Anlı'ya final yaptıracak mı?" diye merak uyandırdı. Peki Müge Anlı kimdir, nerelidir, hayatı nasıldır?

Magazin 12.06.2021, 22:12 13.06.2021, 00:08
Müge Anlı, kimdir, nerelidir, Kaç Yaşındadır?

Müge Anlı ile Esra Erol programı arasındaki reyting rekabeti dolayısıyla ufuklarda final mi var sorusu medyada konuşulmaya başladı. 'Müge Anlı ile Tatlı-Sert' programı ekranlara veda edecek mi? ATV, Müge Anlı'ya final mi yaptıracak? soruları cevap ararken Müge Anlı ve Esra Erol programlarının final yapması düşünülmediği ortaya çıktı. 

Uzun yıllardır cesurca program yapan ve çok izlenen müge anlı vatandaşlar ve program izleyicileri tarafından merak edilen isimlerden birisidir. Peki Müge Anlı kimdir? Müge Anlı kaç yaşında, nereli?

Uzun süredir yaptığı programla gündemden düşmeyen Müge Anlı'nın hayatı izleyenleri tarafından merak oldukça merak ediliyor. 1000'lerce kayıp insanı ailesine kavuşturan Müge Anlı'nın hayatına dair merak edilenleri bu yazıda bulabileceksiniz.

MÜGE ANLI KİMDİR? 

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Müge Anlı, Lisans eğitiminin ardından Kadir Has Üniversitesi’nde Hukuk üzerine Yüksek Lisans yaptı.

Bir kız çocuğu sahibi olan Anlı, Burhan Akdağ’dan 2008 yılında ayrıldı. Müge Anlı, Televizyon kariyerine magazin dalında giriş yaptı. İlk yapımına Kanal D ekranlarında başlayan Anlı, magazin camiasının bilindik ismi Şenay Düdek ile birlikte Dobra Dobra programını yapmıştır. Sadece magazin üzerine kurulu olan ve sevilerek izlenen programda magazin camiasının önemli isimlerini ağırlayan Anlı, beğeni toplayan programın ikinci sezonunu Pakize Suda ile birlikte yapmıştır.

Dobra Dobra programı ile birlikte edindiği sunuculuk tecrübesini farklı alanlara taşımak isteyen Anlı, Atv ekranında tek başına üstlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programını hayata geçirdi. Hukuk konusundaki bilgi ve tecrübesini de kullanan Anlı, programında yakınlarını arayan insanları ve faili meçhul cinayetleri konu olarak ele aldı ve birçok cinayeti programı aracılığıyla aydınlattı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)