Alexa

Muhteşem İkili neden yok! Ne Zaman Yayınlanacak?

Sevilen dizi filmi Muhteşem İkili dizisinin 11. bölümü ne den yok? Muhteşem İkili'nin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı Kanal D yayın akışı bilgilerinin açıklanmasının ardından yanıtlandı.

Muhteşem İkili neden yok! Ne Zaman Yayınlanacak?

Muhteşem İkili'nin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacak? Muhteşem ikili dizisini sevenler neden oynamadığını merak etmeye başladı.

Kanal D yayın akışı bilgilerinin açıklanmasının ardından Muhteşem İkili'nin neden yayınlanmadığı cevap bulmuş oldu. 29 Ocak 2019 Salı günü CNN TÜRK ve Kanal D ortak yayın yapması dolayısıyla Muhteşem İkilinin 11. bölümü gelecek hafta kaldığı yerden devam edeceği açıklandı.

Muhteşem İkili Son Bölüm

MKC, Tayfun'un adamları tarafından vurulması üzerinden onbeş gün geçmiştir. Ameliyatı sonrasında omuriliğine yakın bir yerdeki kurşun çıkarılamamıştır. Bu yüzden his kayıpları ve bayılmalar yaşayan MKC sevenlerini üzüntüye boğmuştur. Onun bu durumunu kafaya takan kişi ise, Barca'dır. Çünkü, ortağını koruyamamanın verdiği vicdan azabı ile büyük acı çekmektedir. Tek amacı vardır; o da, ortağını bu duruma sokanlardan intikam almaktır.

MKC'nin bu duruma düşmesine neden olan Tayfun ise, daha büyük birisine hizmet etmektedir. Yüzünü kimsenin görmediği büyük patron (Profesör) işine çomak sokan ikilimizi hedefine alır. Barca'nın intikam hırsıyla burnunun dibine girmesi onu öfkelendirmeye başlar. Özellikle sınırdaki silah kaçakçılığı içini baltalamasından endişe duymaktadır. Barca'nın kendi imkanlarıyla kendisine yakınlaşmasının verdiği tehlikeyi bildiğinden yakaladığı fırsatı iyi değerlendirir. Barca'nın takip ettiği Profesör'ün adamlarına ait arabalar terk edilmiş bir fabrikaya gelir. Burada tek başına çatışan Barca kurşunların bitmesi nedeniyle yakalanır. Profesör, Barca'yı kimsenin bilmedi mahsenlerine kapatır.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 22:39
YORUM EKLE

banner331