Mustafa Kandak, Tövbeliyim

Sanatçı Mustafa Kandak'ın çıkardığı ''Tövbeliyim'' adlı single şarkısının sözleri de kendi imzasını taşıyor. Şarkının aranjesi Soner Kıvanç imzası taşımaktayken klibi de 15 kişilik bir ekiple Onur Öğden yönetmenliğinde Şile'de çekildi

Magazin 26.04.2020, 20:38 26.04.2020, 21:09

Mustafa Kandak'ın, Seyhan Müzik Record etiketiyle yayınlanan "Tövbeliyim" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Mustafa Kandak, yeni sinle çalışması ''Tövbeliyim'  müzik severlerin beğenisine sunuldu. Başarılı yorumlarıyla dikkatleri dikkat çeken Mustafa Kandak çıkardığı ''Tövbeliyim'' adlı single şarkısının sözleri de kendi imzasını taşıyor.

Şarkının aranjesi Soner Kıvanç imzası taşıyan,  klibi 15 kişilik bir ekiple Onur Öğden yönetmenliğinde Şile'de çekilen sanatçının Tövbeliyim müziği djital platformda yerini aldı. Virüsün sona ermesinden sonra konser çalışmalarına hız kesmeden devam eden Kandak, sevenlerini daha çok sürprizin  beklediğini de müjdeledi.

Tövbeliyim adlı single çalışması youtube ile birlikte tüm dijital platformlarda müzik sevenlerin beğenisine sunuldu.

Mustafa Kandak kimdir? Nereli, boyu, kilosu kaç? Müzikle ilgisi ne zaman başladı? İlk albümünü kaç yılında çıkardı? gibi bilgileri bulunmamaktadır. En kısa zamanda Mustafa Kandak ile ilgiler bu sayfada yer alacaktır. Mustafa Kandak, dana önceki şşarkıları şöyle: Aşkla Oyun Olmaz, Sen De Yanacaksın, Aşk Defteri

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
23°
parçalı bulutlu