Pandemi Cem Yılmaz’a ne öğretti?

Candaş Tolga Işık “Az Önce Konuştum” programında bu hafta Cem Yılmaz’ı ağırladı. Cem Yılmaz merak edilen pek çok konuda açıklamada bulundu.

Magazin 23.09.2020, 18:58 23.09.2020, 19:22
Pandemi Cem Yılmaz’a ne öğretti?

Cem Yılmaz merak edilen pek çok konuda Haber Global’e özel açıklamalarda bulundu. Pandemi Cem Yılmaz’a ne öğretti? sorusu üzerine cevap veren Cem Yılmaz, Her an hayatın tepetaklak olma ihtimalini bildiği için fazla çarpmadığını fakat mesleğini ciddi sekteye uğrattığını, 45 gösterisinin iptal olduğunu belirtti. Yılmaz, Tiyatro yapmaya çalışan arkadaşları için bir şeyler yapması gerektiğini, onlar için bir oyun oynayabileceğini de belirtti.

Cem Yılmaz’dan Erşan Kuneri dizisi ne zaman yayınlanacak? Beklenen dizi hangi aşamada? sorusuna karşı, Hızlı bir dizi projesi yapmak istediğini, önümüzdeki 6 aylık süreçte çalışmalara başlayacağını ve diziyi dijital bir platforma yapacağını açıkladı.

Cem Yılmaz 'Kavuk' meselesiyle ilgili de, Kavuk meselesinin spesifik bir konu olduğunu, bu konuya duygusal yaklaştığını, olaya magazin tarafından bakmamak gerektiğini, o dünyanın adamı olmadığını ve Şevket Çoruh’un kavuğu hak ettiğini söyledi.

Cem Yılmaz’ın ustası kim?

Yaptığı meslek itibariyle ne yazık ki bu mesleğin ustalarıyla vakit geçiremediğini, Nejat Uygur, Şener Şen gibi çocukluğundan beri onu etkileyen insanların ustası olduğunu belirtti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
açık