Polat Yağcı'dan İbrahim Tatlıses'e: Sence bu ayrılık fazla uzamadı mı?

Polat Yağcı sosyal medya hesabından İbrahim Tatlıses'in 2009 yılındaki konserinin videosunu koyup Tatlıses'i  etiketleyerek "Yer Harbiye Açıkhava... Sence bu ayrılık fazla uzamadı mı ? " diye yazdı.

Magazin 11.09.2021, 10:50 11.09.2021, 11:01
Polat Yağcı'dan İbrahim Tatlıses'e: Sence bu ayrılık fazla uzamadı mı?

Ünlü Müzik yapımcısı ve prodüktörlerden Poll Prodüksiyon'un kurucusu Polat Yağcı sosyal medya hesabından İbrahim Tatlıses'in 2009 yılındaki konserinin videosunu koyup Tatlıses'i  etiketleyerek "Yer Harbiye Açıkhava... Sence bu ayrılık fazla uzamadı mı ? " diye yazdıktan sonra  bir diğer gönderisinde "Kuruçeşme Açıkhava hazır seni bekliyor" diye yazdı sosyal medyasına Tatlıses severler ve takipçileri yorum ve beğeni yağmuruna tuttu.

AYDEMİR AKBAŞ: MASAMA ÇİKOLATAMI KOYMAYI UNUTMAYIN

 "Yıl 2009 yer Harbiye Açıkhava" videosunun altına İbrahim Tatlıses'in yakın dostu bir dönem oyunculukta yapan usta isimlerden Aydemir Akbaş ise videonun altına "Polat haklı.Tarih verin,kulisteki yerimi ayırtın,haber verin...Bu arada masama çikolatamı koymayı unutmayın:) " die esprili bir yorumunu yazdı. İbrahim Tatlıses ise Polat Yağcı'nın gönderisine  "Ne yapalım diyorsun Polat'ım şeklinde cevap verdi. Sosyal medya da Seda Sayan ve Gülben Ergen gibi ünlü sanatçılarda yorum atınca Kuruçeşme'de İbrahim Tatlıses konseri için sinyaller verildi.

HABER: Sedat Sarıkaya

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)