Alexa

Sen Anlat Karadeniz 46. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz'in Nazar ve Murat'ın düğününde ne oldu? - Sen Anlat Karadeniz 46 Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 45. Bölüm özeti...

Sen Anlat Karadeniz 46. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Sen Anlat Karadeniz 45. Bölümü'ndeVedat’ın öldüğünü öğrenen Nefes o yaşarken söyleyemediklerini Vedat’ın mezarında dile getirir. Salı günlerinin vazgeçilmez dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitledi. Peki, yeni bölümde neler yaşandı? Sen Anlat Karadeniz 45. son bölümünden sonra Sen anlat karadeniz 46. bölüm merak ediliyor.

Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Nefes ile Tahir, en büyük düşmanları Vedat’tan kurtuluyor. Artık yaralarını sarmaya karar veren iki aşık için güzel günler geliyor. Saniye, yaptığı hataların farkına varıp Nefes’in gönlünü alıyor. Nefes onu her zamanki gibi anlayarak elini öpüyor. Yapayalnız kalan Nazar ise Murat ile evlenerek hayaline kavuşuyor. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde hangi sorulara yanıt aranacak? Dizinin 46. Yeni Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Geçmişte para karşılığı satılmış bir çocuk gelin olan Nefes ve oğlu Yiğit’in hikâyesinin anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav oturuyor.. Dizinin senaryosu ise Sinegraf senaryo grubu tarafından kaleme alındı. Trabzon yaylarında çekimlerine devam dizi; Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Peki 46. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusuna işte cevap: Sen Anlat Karadeniz 46. Bölüm yeni fragmanı yayınlandı, Nefes ve Tahir'e hamilelik müjdesi...

Sen Anlat Karadeniz 46. Bölüm'üne bebek müjdesi damgasını vurdu.Sen Anlat Karadeniz'de Nefes ve Tahir yaşadıkları onca badirenin ardından gelen hamilelik müjdesi ile yüzleri gülecek. İşte Sen Anlat Karadeniz 46. Bölüm'e damga vuracak müjde.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2019, 14:13
YORUM EKLE