Sevilen Sanatçı Tilbe'nin Son Hali Hayranlarını Üzdü

Ünlü sanatçının Yıldız Tilbe'nın kollarında oldukça belirgin olarak görülen pul pul izler ve yaraların ellerine sıçraması hayranlarını üzdü.

Magazin 13.07.2017, 10:29
Sevilen Sanatçı Tilbe'nin Son Hali Hayranlarını Üzdü

Yıldız Tilbe Bodrum'da bir gece kulübünde sahne aldı.  Tilbe, Şarkılarını hayranları ile beraber söyledi.  Sahneye hayranlarının çığlıkları arasında çıkan Tilbe sevilen şarkılarını seslendirdi.

Kollarındaki lekeler ellerinde de var...

Kolunda ve baçağındaki lekelerden hiç bir zaman bahsetmeyen Ünlü Sanatçı Tilbe'nin aynı izlerden ellerinin üzerine de sıçradığı görüldü. Yıldız Tibe'nin, 1 hafta önce verdiği konserde kollarında ki izlerin azaldığı dikkat çekmişti. 1 hafta aradan sonra Pasha club de sahne alan Tilbe'nin kollarınnda ki izler yeniden ortaya çıktı. Kollarının yanı sıra elinin üzerinde de kolundaki pul pul olan lekelerden ve yaralardan görüldü. Tilbe sahnesinde sırt dekolteli uzun bir elbise giymeyi tercih etti.

Gümbet Barlar Sokağı'nda bulunan Pasha Kulüp'te sahneye çıkan Yıldız Tilbe, şarkılarının çoğunu hayranları ile birlikte seslendirdi. Tilbe’nin fotoğrafını çekmek isteyen sevenleri izdihama neden oldu. Unutulmaz bir gece yaşatan Tilbe, eski ve yeni şarkılarını sevenleri ile paylaştı. Giydiği elbise sebebiyle zaman zaman zor anlar yaşayan Tilbe’yi yaklaşık 2 bin kişi dinledi. 2 saat sahnede kalan Tilbe, yaptığı danslarla da büyük beğeni topladı. Konser öncesinde club önünde uzun kuyruklar oluştu. Bin kişilik mekana 2 bin kişi gelince eğlence makanında adım atacak yer kalmadı. 

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)