Alexa

Şevket Çoruh Süper Geliyor

Yanlış anlaşmalar üzerine kurulu komik bir hikayeyi beyaz perdeye taşıyan iddalı film "Yanlış Anlama"nın çekimleri tüm devam ediyor.

Şevket Çoruh Süper Geliyor

"Yanlış Anlama" nın güçlü oyuncu kadrosuna sahip filmde Şevket Çoruh da rol alıyor.  Amerikalı bir FBI ajanı gibi davranan Türk doğalgaz müdürünü canlandıran Şevket Çoruh izleyiciyi kahkahaya boğacak.  Çok farklı bir karekterle izleyiciyle buluşacak olan Şevket Çoruh sette eğlenceli dakikaların altına imza atıyor. 

Kadroda Şevket Çoruh ile birlikte İlker Ayrık, Hakan Bilgin, Bahadır Efe, Duygu Karaca, Pelin Sönmez, İlhan Daner gibi isimler de yer alıyod.

Kadroda Azerbaycan’nın  ünlü isimleri de yer alıyor.  Pervin Abiyeva, Islam Mehreliyev ve Ferda Xuadaverdiyev gibi ünlüler filmde rol alıyor.

Levent Cengizhan’ın yapımcılığında DADA Yapım imzalı filmin yönetmenliğini Ulaş Cihan Şimşek üstlenirken, senaryosunu Ayberk Çınar kaleme alıyor. 

Bu eğlenceli komedi filmi Türkiye ve Azerbaycan’da bulunan iki ailenin komik macerasını anlatıyor. Türkiye’den Azerbaycan’dan iki ailenin beraber geçirdikleri 10 günü anlatan filmde iki dilin hem yakınlığı hem farklılığı sonucu oluşan yanlış anlamaların getirdiği maceraları izleyeceğiz. Herkesin bildiği gibi, inen uçağa; uçak düşüyor diyen Azeriler’in hiç birimizin bilmediği daha nice kelime farklılıklarından meydana gelen komikler anlatılıyor.

YORUM EKLE

banner325