Suat Yolu'ya Moda Ajanslarından Teklifler Yağıyor

Suat Yolu etkileyici görüntüsü ve karakteristik yapısı ile kısa sürede moda devi markaların ilgisini çekmeyi başardı.

Magazin 27.12.2021, 17:11 27.12.2021, 17:19
Suat Yolu'ya Moda Ajanslarından Teklifler Yağıyor

Modellik yaşamına yaşadığı İstanbul'da başlayan Suat Yolu etkileyici görüntüsü ve karakteristik yapısı ile kısa sürede moda devi markaların ilgisini çekmeyi başardı.

Fransa ve New York gibi önemli ülkelerin moda ajanslarından teklifler alan Deniz Miyas yapmış olduğu işleri ve özel yaşantısında bazı kesitleri Instagram hesabı üzerinden onu takip eden kitlesi ile paylaşıyor.

Suat Yolu dünyanın en önemli moda markalarının çekimleri ile her geçen gün kendinden daha çok söz ettiriyor. En son LC waikiki markası için yaptığı muhteşem çekimlerin ardından artık önlenemez bir yükseliş onu bekliyor.

TÜRK MANKENDEN BAŞARI ÖYKÜSÜ

Suat Yolu, yeni nesil Türk mankenlerden birisi olarak podyumlarda boy gösteriyor. Yakışıklılığı ve fit vücudu ile erkek giyim markalarının en yakında takip ettiği isimlerden birisi olarak biliniyor. Son dönemlerde modanın öncüsü bazı dev markaların çekimlerine katılması ile birlikte yıldızı daha da parlayan Suat Yolu yaptığı en başarılı işleri instagram hesabı üzerinden yayınlıyor.

Suat Yolu,instagram hesabı üzerinde de takipçileri hızla artıyor. Dünyaca ünlü markalar ve moda ajansları ile yapmış olduğu önemli iş birlikleri onun tüm dünya tarafından tanınmasına ve takip edilmesine de imkân sağlıyor.

Kaynak: GARABEY
Yorumlar (0)