Sura İskenderli, Şaşırtmaya devam ediyor

Youtube'un Türkiye'de ki en değerli iş ortaklarından olan ''Wediacorp'' ile işbirliği içerisinde olan Sura İskenderli, sevenlerini şaşırtmaya devam ediyor. peki merak edilen, sura iskenderli kimdir aslen nerelidir?

Magazin 07.07.2020, 20:56 07.07.2020, 21:33
Sura İskenderli, Şaşırtmaya devam ediyor

Sura iskenderli, 'Pantene Altın Kelebek Ödülleri' ile en iyi çıkış yaparak yayınladığı her klip ile kısa sürede Youtube Trendler listesine girdi. sosyal medya paylaşımları ile milyonlarca beğeni toplayan genç sanatçı müzik üstatları tarafından tebrik edildi.

Sura İskenderli ''Bir Daha Yak'' şarkısıyla uzun süre radyo ve televizyonlarda müzik listelerinin en üst basamaklarında yer aldı. Sura İskenderli, geçtiğimiz aylarda yayınlamış olduğu ''Hayalet'' ve  ''Dinle'' şarkısıyla dikkatleri üzerine çekerek sektördeki yerini sağlamlaştırdı.

Türkiye'nin en büyük yapım dağıtım şirketi ve Youtube'un Türkiye'de ki en değerli iş ortaklarından olan ''Wediacorp'' ile işbirliği içerisinde olan ''Sura İskenderli'' yeni projelerini de Funda Şen liderliğinde aynı ekiple hız kesmeden yayınlıyor.

'Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde en iyi çıkış yapan kategorisinde aday gösterilen, yayınladığı her klip ile kısa sürede Youtube Trendler listesine giren ve sosyal medya paylaşımları ile milyonlarca beğeni toplayan genç sanatçı müzik üstatları tarafından da tebrik ediliyor.

''Sura İskenderli''; kendi şarkılarını yazarak ve kliplerinin de kendi senaryolarını üstlenerek sevenlerini şaşırtmaya devam edecek.

Sura İskenderli Kimdir Nerelidir?

Aslen Azerbaycanlı olan Sura İskenderli, 1994 yılında Azerbaycan Bakü’de dünyaya geldi. Sura İskenderl,i Özel Kız Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunudur. Müzikle ilgilenmeye üniversite yıllarında başlayan İskenderli, küçük yaşta şiir yazmaya başlayan Sura İskenderli, besteleri ile büyük bir kitleye ulaştı.

“Niye? “, “Yaram Derinden”, “Bir Daha Yak “, “Gelme Artık” şarkılarıyla Türkiye, Azerbaycan ve Bulgaristan’da bilinen sanatçı 2019 yılında Türkiye ve Avrupa’da turneye başladı. 4 şarkıdan oluşan “Korkularım” albümündeki her şarkısı sevilen Sura İskenderli, yeni albüm çalışmaları ve konserlerle yoluna devam ediyor.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (2)
İsa 3 ay önce
Merhabalar benim çocum kanser lütfen ölmeden önce bu numeraya uleşın şura iskendrliyle görüşmek istiyor lütven bunumara 05345929785
İsa 3 ay önce
Merhabalar benim çocum kanser lütfen ölmeden önce bu numeraya uleşın şura iskendrliyle görüşmek istiyor lütven bunumara 05345929785 lütfen