Survivor 2021’de elenen isim Bahar Oldu (Bahar Seviş Kimdir)

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'in üçüncü eleme heyecanının yaşandığı 14. Bölümde oylama sonrası adaya veda eden isim Bahar oldu. Peki Bahar kimdir, nerelidir?

Magazin 27.01.2021, 12:11
Survivor 2021’de elenen isim Bahar Oldu (Bahar Seviş Kimdir)

26 Ocak Salı akşamı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'in üçüncü eleme heyecanının yaşandığı 14. Bölümde Bahar elendi. Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler'in dün akşam izleyici karşısına çıkan son bölümünde ünlüler takımında SMS birincisi olan İsmail, Bahar'ı eleme potasına yolladı.  

 Survivor 2021'de üçüncü haftanın SMS birincisi ünlülerde İsmail olurken, Gönüllüler'de Poyraz oldu.

Survivor'ın 26 Ocak tarihli ekranlara gelen bölümünde yarışmacıların iletişim kurma şansını elde etmek için mücadele verdiği oyunda parkurda türlü engeller ortaya çıktı. Güç ve dengenin gerektiği oyunda, ünlüler takımı farkı açarak oyunun sonunda skoru 10-5 yaptı. Survivor'da ilk iletişim oyununu böylece kazanan takım ünlüler oldu.

Survivor Bahar, Survivor 2021'de yedek yarışmacılar arasında yer alması dolayısıyla biyografisi ile merak konusu oldu. Survivor'ın 18 Ocak Pazartesi günü yayınlanan 8. bölümüyle yedeklerden yarışmaya dahil olan Bahar Sevis, 26 Ocak Salı günü yayınlanan 14. bölümde adaya veda etti.

SURVİVOR BAHAR KİMDİR

Girne doğumlu olan Bahar Seviş,18 Ocak 1996 doğumludur. 25 yaşındadır. 1.67'dir boyunda Kıbrıslı yarışmacının kilosu ise 66'dır. Yoga, fitness ve pilates yapan ve iyi derecede yüzme bilen Bahar Seviş, sporculuk geçmişinin yanı sıra, oyunculuk geçmişiyle de dikkat çekiyor. Kıbrıs'ta Girne Amerikan Üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümü okuyan Bahar, sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor. Yoga/pilates/fitness eğitmeni olan Bahar, bu alanda paylaşımlar yapıyor. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)