Tarkan, Amsterdam ve Viyana'da Konser Verdi

Avrupa Turnesi’nde adım adım ilerleyen Tarkan, Amsterdam’dan sonra gerçekleştirdiği Viyana konseri ile de kalpleri yeniden fethetti

Magazin 17.11.2019, 15:31 17.11.2019, 15:51
Tarkan, Amsterdam ve Viyana'da Konser Verdi

Ünlü sanatçı Tarkan, Amsterdam’dan sonra gerçekleştirdiği Viyana konseri ile büyük ilgi gördü. Tarkan, Amsterdam’ın en ünlü konser salonlarından biri olan AFAS Live’da gerçekleştirdiği ve 5.000 kişinin katıldığı konserin ardından Avusturya’nın en büyük konser alanlarından biri olan Wiener Stadthalle’de sevenleri ile bir araya geldi. 

Amsterdam ve Viyana konserlerinden sonra Avrupa turnesinin beşinci durağını da geride bırakan Tarkan, yılsonuna kadar Zürih, Hannover ve Cologne’da gerçekleştireceği konserlerle Avrupa Turnesi’nedevam ettirecek.

Amsterdam’da canlı müziğin başkenti olarak anılan ve tarihinde Madonna, The Rolling Stones ve Coldplay gibi efsanevi isimlerin, efsane konserleri bulunan AFAS Live’da sahne alan Megastar Tarkan, Wiener Stadthalle’de sevenleri ile bir araya geldi.

Pop müziğin klasikleşmiş şarkıları ile izleyenleri anılarında yolculuğa çıkaran Megastar Tarkan, unutulmaz konserleri arasına yenilerini ekledi. Tarkan, “sizleri o kadar çok özledim ki, bir daha arayı bu kadar uzatmayalım” diyerek kendisini izlemeye gelenlerle duygularını paylaştı.

Tarkan, konser serisi kapsamında 30 Kasım’da Zürih- Samsung Hall’da, 6 Aralık’da Hannover TUI Arena’ da ve 21 Aralık’da Cologne Lanxess Arena’da sevenleriyle buluşacak.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)