Alexa

Tek Yürek'te Oyuncular kimdir?

TRT1'de başlayacak olan "Tek Yürek" dizisi iddialı geliyor. 7 Şubat Perşembe (Bu akşam) başlayan TEK YÜREK disizi oyuncuları kimdir? Zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana taşıyan Tek Yürek bundan sonra heyecanla beklenen bir dizi olacağı tahmin ediliyor.

Tek Yürek'te Oyuncular kimdir?

Tek Yürek dizisi 7 Şubat Perşembe (Bu akşam) TRT1'de ekrana geldi. Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana taşıdı. Peki, Tek Yürek dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Tek Yürek ile ilgili TRT1’in resmi sayfasından paylaşılan bilgilere göre, Mehmet Ada Öztekin’in yönetmen koltuğunda oturuyor. Oyuncuları ise şöyle: Survivor dizisiyle yıldızı parlayan Hilmicem İntepe’nin de kadrosunda yer aldığı Tek Yürek’in başrollerindeki isimler şöyle:

Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Anıl Tetik, Alpay Kemal Atalan, Eslem Akar, Atakan Yılmaz, Tugay Bahşi, Arda Aranat, Kaan Altay Köprülü, İbrahim Yıldız ve Hakan Salınmış ile Kadriye Kenter.

TEK YÜREK KONUSU

Zeytinburnu belediyesi'nin hazırladığı bir topluma kazandırma projesi sonucunda ortaya çıkan bir buz hokeyi takımın Halit hocanın katkıları ile sıfır noktasından zirve noktasına yani şampiyonluğa giden efsanevi hikayesi anlatılacak. Halit hoca Kanada’da buz hokeyi koçluğu yaparken eşini kaybeder ve ülkesinde bu işe devam eder. Halit zoru seven, imkansızı imkanlı yapmaya kararlı bir koçtur ve mahallenin gençlerinden profesyonel bir takım kurup dünya şampiyonu olmayı hayal eder.

Tek Yürek 2. Bölüm Tanıtım

TEK YÜREK DİZİSİNİN ÖZETİ

Kanada’da yaşayan Halit, eşini kaybettikten sonra, kızı Deniz ve oğlu Rüzgar’la yapayalnız kalır. Buz hokeyi koçluğu yaptığı takımda bir oyuncusuyla yaşadığı bir olay kariyerinin son bulmasına neden olur. Çocuklarıyla İstanbul’a, babasından kalma evlerine geri döner. Tam bu sırada, semtinin Belediye Başkanıyla tesadüfen karşılaşır ve bu vesileyle de buz pistinden haberdar olur. Başkan vizyon sahibi, spora düşkün girişimci bir kişidir. Yıllar önce buz pistini kurmuş, ‘Geri Dönüşüm’ projesi kapsamında insanları paten yapmaya teşvik etmek istemiştir. Şimdi bu mekanda daha büyük işler yapma vakti gelmiştir. Bu güzel tesadüf Halit’e yeni bir fırsat verir, bir buz hokeyi takımı kuracaktır ama kimle?

Halit hiç bir zaman kolayı seçmemiştir hayatı boyunca. Takımı mahallenin delikanlılarından kurmaya karar verir. Buz hokeyinden habersiz olan gençlerden. Kardeşi ve arkadaşları için her zorluğa göğüs geren ekibin lideri, Yiğit “Hercai”, Yusuf “Arabulucu”, Oğuzhan “Becerikli”, Akif “Çocuk kalpli” Mazlum ve mahallenin kötü adamı Sait’in naif oğlu Umut’tan.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 01:45
YORUM EKLE