Televizyonda Bu akşam Hangi Diziler Var?

Türk Televizyonlarında bu akşam hangi diziler var? Yemin, Hekimoğlu, Ramo, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Tutunamayanlar, Öğretmen, Yalan Dünya, Seksenler, Aşk Bir Rüya, Kanıt, Deli Divane, Hizmetçiler dizi filimleri bu akşam ekranlarda bulacak.

Magazin 10.03.2020, 19:50 10.03.2020, 23:04
Televizyonda Bu akşam Hangi Diziler Var?

Merak edilen dizi filimler hangileri, İnsanlar hangi dizileri daha çok izliyor? Sürekli izlediğiniz dizi filimleri bazen kaçırıyor musunuz? Türk Televizyonlarında bu akşam hangi diziler var? gibi sorulara cevap arandığı oluyor. mesela bu akşam hangi dizi filimler var?

Yemin, Hekimoğlu, Ramo, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Tutunamayanlar, Öğretmen, Yalan Dünya, Seksenler, Aşk Bir Rüya, Kanıt, Deli Divane, Hizmetçiler dizi filimleri bu akşam ekranlarda bulacak.

Türk Televizyonlarından bu akşam hangi dizi filimler var?

YEMİN DİZİSİ

Oyuncular: Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür Yönetmen: Ayhan Özen, Serkan Mut.

YEMİN DİZİSİ KONUSU

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır. Oğlu için büyük planları olan Cavidan ise gelin olarak taşralı bir kıza asla rıza göstermeyecek, imzalar atıldıktan sonra da evliliklerini bitirmek için elinden geleni yapacaktır.

HEKİMOĞLU

Oyuncular : Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz, Damla Colbay Yönetmen : Hülya Gezer

HEKİMOĞLU DİZİSİ KONUSU

Tanık koruma programındaki bir adam Valide Atik Eğitim ve Araştırma hastanesine yatırılır. Hekimoğlu vakayla ilgilenirken, bir taraftan da ekibinden kimin kendisini Vahap’a ispiyonladığını bulmaya çalışır. Öte yandan, İpek’in Vahap karşısında zor duruma düşmesini istemeyen Hekimoğlu kurallarını yıkar ve sekiz yıldır ilk kez beyaz önlük giyer. Fakat Hekimoğlu’nun bu hamlesine rağmen, Vahap ve Hekimoğlu arasındaki gerilim devam eder.

RAMO DİZİSİ

Oyuncular : Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener Yönetmen : Yağız Alp Akaydın

RAMO DİZİSİ KONUSU

Sibel ve Neco rehin alınır. Alpay rehineler karşılığında Adana komisyonu ile pazarlık yapar. Rehinelerin hayatı bu yapılan pazarlığa bağlıdır. Halef ise Süleyman’ı saldırıların arasında kaçırmayı başarmıştır. Halef’in aklında tek bir soru vardır. Ben kimim? Süleyman’dan kendi gerçeklerini öğrenmek ister. Süleyman’ın sakladığı geçmiş, onu kendi sonuna doğru götürmektedir. Alpay’ın rehinelerin hayatları için verdiği süre giderek azalmaktadır. Alpay komisyonun zaman kazanmak için kendisini oyaladığını anlayınca, harekete geçer. Zaman Ramo’nun aleyhine işler. Sevdiklerini kurtarmak için fazla vakti kalmamıştır.

Oyuncular : Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Burak Sergen, Mustafa ÜstündağYönetmen : Onur Tan

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ DİZİSİ KONUSU 

Masanın Altan ve Tufan'a düzenleyeceği operasyondan bihaber olan Boran, Hızır'ın tüm planlarını bozarak işlerin sarpa sarmasına neden olmuştur. İstemeden düşmanlarının hayatını kurtarırken can dostu Tekin'in hayatını riske atmıştır. Başına buyruk yaptığı plan yüzünden dost, düşman herkesin hedefine girecektir. Boran'ı masadan gönderirken hiçbir işe karışmaması için uyarıda bulunan Hızır'ın sabrını taşıracak diğer bir hamle de çok geçmeden gelir. Hastanede ölüm kalım savaşı veren Tekin'e atılan kurşunun hesabını sormak için derhal harekete geçen Boran, Bicolar'ın evine yaptığı baskından sonra kötü bir sürprizle karşılaşır.

TUTUNAMAYANLAR

Oyuncular : Doğu Demirkol, Ece Çeşmioğlu, Zafer Algöz, Şinasi Yurtsever, Asuman Dabak Yönetmen : Osman Nail Doğan, Murad Zaloğlu

TUTUNAMAYANLAR DİZİSİ KONUSU 

Tarık, İrem’le samimi bir şekilde konuşmak duygularını açmak isterken onun başını belaya sokar. İrem, Tarık’ın onu götürdüğü mekanda donmaktan zor kurtulur. Hastanede tedavi altına alınan İrem, Tarık’la arasında mesafe koymaya karar verir. Tarık ise kendini suçlu hisseder. İrem’e hastanede küçük sürprizler yapar. Fakat Tarık’ın her hamlesi olay yaratacak ve hastaneyi birbirine katacaktır. İlhan ise artık ilham vermek zorundadır. Lütfü çalıştığı reklam ajansında fikren karşı olduğu bir sisteme dahil olur. İçindeki şairi bu vahşi ve robotik ortamdan korumak ister.

ÖĞRETMEN

Oyuncular : İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin Yönetmen : Koray Kerimoğlu

ÖĞRETMEN DİZİSİ KONUSU 

Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir 'insanlık dersi' vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır. Çocuklara ve hatta tüm ülkeye 'iyi insan' olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen'i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.

YALAN DÜNYA

Oyuncular : Altan Erkekli, Gülse Birsel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk, Hasibe Eren, Füsun Demirel Yönetmen : Jale Atabey Özberk

YALAN DÜNYA DİZİSİ KONUSU 

Birbirinden çok zıt ve farklı iki aile, bir takım tesadüfler sonucu Cihangir’in göbeğinde; yan yana, hatta aynı terasta bir arada yaşamaya mahkum olunca iki taraf için de artık her gün yepyeni bir macera ve beklenmedik sürprizlerle doludur.

SEKSENLER

Oyuncular : Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Yasemin Çonka Yönetmen : Bora Tekay

SEKSENLER DİZİSİ KONUSU 

Klasik bir Türk ailesinin yaşamını konu alan eğlenceli bir dönem sit-com'u... Sosyal hayattaki değişim, hayatımıza giren yeniliklerin bizleri nasıl etkilediği gözler önüne seriliyor. Seksenler dizisi bize kaybettiğimiz insani değerleri yeni nesillere tekrar kazandırmak amacıyla geçmişe yapılmış eğlenceli bir yolculuk... Çocuklar; sobayı, merdaneli makineyi, pul yapıştırıp yolladığımız mektupları, anket defterlerini, siyah önlükleri, kolalı yakaları, sokaklarda koşturarak sürdüğümüz telli arabaları ve misket dolu torbaları ilk defa bu dizide görüyor.

HİZMETÇİLER

Oyuncular : Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı, Seçkin Özdemir. Yönetmen : Metin Balekoğlu

HİZMETÇİLER DİZİSİ KONUSU 

Küçük bir kasabada kendi halinde yaşayan Ela’nın hayatı İstanbul’un ünlü ailelerinden Atahanlılar'ın torunlarının kaçırılmasıyla tümden değişir. Onu lüks bir sitenin kapısına getiren gerçeğin peşinden sürüklenirken hayat ona bu kez bambaşka bir oyun oynar. Adına Cennet Konakları denen bu lüks sitede artık bir hizmetçidir. Birbirinden farklı zengin hayatları tanıdıkça herkesin gerçek yüzlerini de görmeye başlar. Üstelik tıpkı zenginler gibi onların evlerinde çalışan hizmetçilerin de sırları vardır. Saklanan sırların ucu Atahanlılar'ın kayıp hizmetçisine dayandığında Ela, burada yaşayan hiç kimsenin masum olmadığını anlar. Hacer, Atiye ve Çiçek de yaşananların birer parçasıdır...

Diğer Diziler

Kanal7 - Aşk Bİr Rüya,

TV2- Kanıt,

Kanal7- Deli Divane,

ATV- Gel dese Aşk

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)