Alexa

TRT1 yayın akışında neler var?

TRT1 günü yayın akışında neler var? kapsamhaber'den yayın akışını görebilir ve takip edebilirsiniz. TRT'de bugün ne var? TRT yayın akışında hangi filimler var?

TRT1 yayın akışında neler var?

Son zamanlarda TRT yayınları merak edilmeye başlandı. TRT'de birbirinden güzel filmler izleyicilerin dikkatini çekiyor. Peki TRT 1'de bugün yayın akışında neler var?  kapsamhaber'den yayın akışını takip edin.  TRT'de bugün ne var? TRT yayın akışında hangi filimler var? 

05:43 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı

05:45 Yamak Ahmet

06:25 Baba Candır

Baba Candır, uzun yıllar önce eşini kaybedince, üç çocuğuna hem babalık hem annelik hem de “hayat koçluğu” yapmak zorunda kalmış, emektar bir yufkacı olan Salih’in başından geçen bazen neşeli, bazen de hüzünlü olayları anlatıyor. 

09:00 Seksenler

Seksenler her sezon olduğu gibi, bu sezon da hem nostaljik, hem enerjik, hem de çok komik…

12 Eylül Darbesi’nin üstünden 6 sene geçmiş ama  darbenin etkileri tam anlamıyla geçmiş değildir… Hayat bizim mahalle için normale dönse de, halen hapislerde ülkesini sevmenin cezasını çeken, ya da yurt dışında kaçak hayatı yaşayan binlerce insan vardı… Şimdi onlar yavaş yavaş ülkeye geri dönmeye başlıyorlardı.

11:351'de Bugün

11: 45Yunus Emre

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinde Yunus’un dergâhtan kovuluşunun üzerinden aylar geçmiştir. O günden beridir ne bir gören olmuştur onu, ne de bir halini işiten.

12: 45Pelin Çift İle İyi Fikir

14:451'de Bugün

14:55 Işığın Prensesi

Kore’nin siyasi çalkantılı bir döneminde geçen Işığın Prensesi; entrikalar ve mücadeleler eşliğinde bir aşk hikâyesini anlatıyor. Kore; kuzeydeki Mançular, batıdaki Ming Hanedanı ve doğudaki Japonya’nın baskısı altında nefes almaya çalışırken karanlık bir mağarada ünlü bir kâhinin kehaneti bulunur. Kehanet, ülkeyi kan ve zulümle dolu karanlık yılların beklediğini söylemekte ve bu karanlık döneme son verecek kişiyi müjdelemektedir. Bu sırada, sarayda Kral’ın kızı Prenses Çongmiyong babası ve ağabeyi arasındaki çalkantılı ilişkinin farkında olmadan mutlu mesut büyümektedir, ta ki uğursuz bir olay onun ve ülkenin kaderini değiştirene dek.

16:25 Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması

18:15 Doğrusu Ne?

18:30 Ana Haber

19:00 Ramazan Sevinci

20:35 Yabancı Sinema "Dangal"

Güreşte bölgesel olarak birçok başarı kazanmış, hatta Hindistan şampiyonu olmuş Mahavir Singh (Aamir Khan) tecrübelerini aktarıp yetiştireceği, Hindistan için uluslararası alanda bir madalya kazanacak bir erkek çocuk sahibi olmayı her şeyden çok istemektedir. Ancak 4 kızı olmasına rağmen hiç erkek çocuğu olmamıştır. Günün birinde kızları Babita ve Geeta'daki potansiyeli farkedince, onları bir erkek gibi güreş müsabakalarına hazırlamaya başlar. Mahavir'in gerçekleştiremediği hayallerini gerçekleştirmek, artık kızlarının elindedir.

00:10 Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması

01:50 Sahur Bereketi

03:35 Kur'an-ı Kerim Hatm-i Şerif

04:35 Yunus Emre

05:20 Gönül Köprülerimiz

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 02:35
YORUM EKLE