Türkiye Finanslı olmanın yeri zamanı yok!

Hayata Katılım Bankası Türkiye Finans’ın yeni reklam filmi yayınlandı. Türkiye Finanslı olmanın yeri zamanı yok!” mesajıyla yayına giren reklam filminde, 1700 metre yükseklikte dahi Türkiye Finans müşterisi olunabileceği esprili bir dille anlatıldı.

Magazin 02.02.2021, 20:15 02.02.2021, 21:35
Türkiye Finanslı olmanın yeri zamanı yok!

 “Türkiye Finanslı olmanın yeri zamanı yok!” mesajıyla yayına giren reklam filminde, yakın bir tarihte şubeye gitme ve kurye süreçleri olmadan, uçtan uca dijital kanallar üzerinden “1700 metre yükseklikte dahi” Türkiye Finans müşterisi olunabileceği esprili bir dille ifade edildi.

Bankacılıkta önemli bir dönemi başlatacak olan uzaktan müşteri edinimi ile ilgili olarak çekilen reklam filmi, sosyal medya ve televizyon ekranlarından izleyicilerle buluştu. Filmde uzaktan müşteri ediniminin hayata geçmesiyle birlikte şubeye gitmeden ve kurye beklemeden banka müşterisi olunabileceği eğlenceli bir dille anlatılıyor.

“Türkiye Finanslı olmanın yeri zamanı yok! ”

Sosyal medya fenomeni yamaç paraşütü eğitmeni Hasan Kaval’ın rol aldığı reklam filminde; Paraşüte bağlı bir koltuk ve televizyon ile ev ortamının kurgulandığı reklam filminin çekimleri 3 gün sürdü. film, Fethiye ve Babadağ zirvesinde gerçek uçuş deneyimiyle çekildi ve post prodüksiyon hileleri kullanılmadan hazırlandı. Filmde, ev rahatlığından vazgeçmeden, dijital adımlar ve müşteri temsilcisi ile yapılan görüntülü görüşme sayesinde banka şubesine gitmeden ve kurye bekleme derdi olmadan mobil uygulama üzerinden yakın zamanda Türkiye Finans müşterisi olunabileceği aşama aşama gösteriliyor. 

Çekimleri Fethiye’de gerçekleştirilen reklam filminin kreatif ajansı Lokal olurken prodüksiyon süreçleri Önder Kaymak tarafından yürütüldü. Filmin yönetmenliğini ise ajansın kreatif direktörü Ali Göral üstlendi. 

Yorumlar (0)