Alexa

Türkiye - Yunanistan Survivor 2019 Yarışmacıları Belli Oldu

Türkiye-Yunanistan konsepti ile ekrana gelecek olan programın Türk yarışmacıları da belli olmaya başladı. Peki, adından söz ettiren Survivor Yarışmacısı Hakan  Kanık timdir? Sempatik genç ve Seda Ocak kimdir? Survivor takipçileri merak ediyor.

Türkiye - Yunanistan Survivor 2019 Yarışmacıları Belli Oldu

Türkiye-Yunanistan konsepti ile 2 Şubat'ta ekrana gelecek olan programın Türk yarışmacıları da yavaş yavaş belli olmaya başladı. 

Türkiye'nin nefesini tutup beklediği Survivor 2019 için geri sayım...

Yarışmaya katılacak isimlerin ilk ikisini açıklayan Acun Ilıcalı, Survivor adasından ilk kez fotoğraf paylaştı.  

Acun Ilıcalı, Survivor'ın yeni adasına ilk adımı kendisinin attığını belirterek Survivor Türkiye - Yunanistan 2 Şubat Cumartesi akşamı TV8'de başlayacağını ve  "kaçırmayın" müjdesini verdi. 

Türkiye-Yunanistan konsepti ile ekrana gelecek olan programın Türk yarışmacıları açıklanmaya başladı.

Ilıcalı, tarafından duyurulan ilk isim Hakan Kanık oldu. Survivor 2019'un ikinci yarışmacısını ise Sema Aydemir'in ikizi Seda Ocak olarak açıkladı.

PEKİ HAKAN KANIK KİMDİR

İstanbul’da yaşamını sürdüren Hakan Kanık, 1999 yılında dünyaya geldi. Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni tamamlayan Kanık, daha sonra Muğla Sıktı Kocaman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi'nin heykel bölümünde eğitim görmeye başladı. 

Survivor Yarışmacısı Hakan  Kanık, MasterChef izleyicisinin büyük beğenisini toplayan ve sevilen yarışmanın finaline bir adım kala veda eden en çok araştırılan isimlerin başında geliyordu. İzleyicilerin büyük sempatisini kazanan genç isim, Survivor adayları arasında yer alarak sevenlerine sürpriz yapmıştı.

Bu sene formatını değiştiren Survivor, yarışmacıları sosyal medya üzerinden verilen oylarla belirlemeye başladı. 

Bu oylamalar ardından ilk Survivor 2019 yarışmacısını belirleyen Acun Ilıcalı, Hakan Kanık'ın ilk Survivor 2019 yarışmacısı olduğunu söyledi.

HAKAN KANIK (SEMPATİK GENÇ) SURVİVOR ADAYLIĞINI SOSYLA MEDYA İLE DUYURDU 

Survivor'a yeni katılan Hakan Kanık, Sosyal medyadan vermiş olduğu mesajda şöyle dedi:

"Sevdiklerimizden ayrı kalacağız, ailemizden uzak kalacağız. Ama adada ben illaki bir şeyle bulurum ve takımımı doyururum. Survivor'un parkurları çok uzun ve engebeli, acayip özellik gerektiren parkurlar. Ama ben burada yaşımın verdiği avantajla, atiklikle bütün parkurların üstesinden geleceğimi biliyorum. Asıl soru kimin beni yeneceği değil, kimin beni durdurabileceğidir." 

SEDA OCAK KİMDİR ?  

Merakla beklenen Survivor Türkiye - Yunanistan'ın ikinci yarışmacısı belli oldu. Acun Ilıcalı, yeni sezonun ikinci yarışmacısını sosyal medyadan duyuyarak Seda Ocak olduğunu açıkladı.

Seda Ocak, 'Korkum yok, hırsıma güveniyorum' sloganıyla yarışmaya katıldı. Geçtiğimiz yıllarda Survivor'da yarışan 400 metre engelli yarışlarıyla tanınan kısa mesafeci Türk atlet Sema Aydemir'in kardeşi ikizi olan Seda, 34 yaşında eski bir milli atlet ve antrenördür. Seda evli ve iki çocuk sahibidir. 

Seda Ocak, Survivor 2019 tanıtım filminde spor kariyeriyle ilgili açıklamalarda bulunmuştu ;

"Atletizme Sema ile birlikte başladık sonra branşlarımızı seçtik. Ben 100 metre engelli koşucuyum. 2003 yılında evlendikten sonra sporu bıraktım. Survivor’a hazırlık aşamasında günde 2 antrenman yaptık. Zorlandık ama değdi. Gözümün kara olmasının parkurlarda işe yarayacağını düşünüyorum. Canım tatlı değildir, hırsıma da güveniyorum."--
 

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 14:05
YORUM EKLE

banner325