Alexa

Uğur Işılak, Gümüşhane'de sevenleriyle buluştu

Sanatçı Uğur Işılak, Gümüşhane Belediyesince Aydın Doğan Spor Salonu'nda düzenlenen konserde sevenlerini coşturdu.

Uğur Işılak, Gümüşhane'de sevenleriyle buluştu

Gümüşhane Belediyesince Aydın Doğan Spor Salonu'nda düzenlenen konserde sevilen sanatçı Uğur Işılak, sevenlerini coşturdu.

Düzenlenen Konser programında geçn ay içerisinde hayatını kaybeden Ozan Arif (Arif Şirin) i anan Işılak, seslendirdiği şarkılarla katılımcılara güzel anlar yaşatırken, Şirin'in anısına "Yalan dünya" adlı eseri seslendirdi.

"Ozan Arif’i evvela yad edeceğiz"

Işılak burada yaptığı konuşmada; Işılak, “Sizin burada olmanız benim için çok kıymetli. Vefa kavramını hepimiz biliyoruz. Vefa kavramının karşılığı İngilizce, Almanca ve diğer dillerde yoktur. Biz vefa kavramının içine onlarca kelime koymuşuz. Bazı yerlerde vefası olmayanın imanı da olmaz derler. Atalarımız imanla vefayı özdeşleştirmiş. Sanatta da bir vefa var. Ben 35 yıllık sahne hayatımda bu hassasiyete ciddi manada riayet edenlerden birisiyim." diyerek, " büyük ozan, büyük kalem, büyük söz Ozan Arif’i evvela yad edeceğiz. Allah nur içinde yatırsın” dedi.

AK Parti adayı Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, konser öncesinde sahneye çıkarak yaptığı konuşmada, konsere katılanlar tarafından açılan "Dik dur eğilme, bozkurtlar seninle" pankartı üzerine "Rabia" ve "bozkurt" işareti yaparak salondakileri selamladı. Çimen, yaptıkları ve yapacakları çalışmalarla ilgili bilgi vererek, “Allah’a şükürler olsun ki bu şehirde doğdum, bu şehirde büyüdüm, bu şehirde ticaret yaptım ve bu şehirdeki insanlara hizmet ediyorum” dedi.

Programa, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş, AK Parti İl Başkanı Av.Celalettin Köse, AK Parti Merkez İlçe, İl Kadın Kolları, Gençlik Kolları Başkanları, il genel meclisi üyesi ve Belediye Meclisi üyesi adayları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2019, 23:47
YORUM EKLE