Ünlülerin Dudak Uçuklatan Yılbaşı Ücretleri

Magazin 28.01.2022, 22:26
Ünlülerin Dudak Uçuklatan Yılbaşı Ücretleri

2022 yılına sayılı günler kala ünlülerin yılbaşı sahne ücretleri, merak söz konusu oldu. Haber ile ilgili detaylar işte yazımızda….

Sanat Dünyasının Yılbaşındaki Kazançları

2022 yılına günler kala, herkes için yılbaşı kutlamaları başladı. Sevilen bir çok ünlü yılbaşında eğlence mekanlarında konser veriyor olacak. Ünlülerin yılbaşına çıktığımekanlardaki dudak uçuklatan yılbaşı ücretleri ise merak ediliyor. Son dakika haberle ilgili detaylar..

Tarkan, MahsunKırmıgül, Ajda Pekkan Ve Birçok Sanatçının Yılbaşı Ücretleri Dudak Uçuklattı

Yılbaşında eğlence mekanlarında hayranlarıyla buluşacak olan sevilen ünlülerin kazançları merak ediliyor. Konuyla ilgili haberler ve son dakika gelişmeler..

İşte sevilen ünlülerin yılbaşında çıktığı sahnelerden aldıkları ücretler

Kıbrıs'ta sahne alması beklenen Özcan Deniz bir milyon liraya anlaşma imzaladı. Sanatçıyı dinlemek isteyen kişiler mekanda bulunan otel masrafları ile beraber toplamda 20.000 TL'yi gözden çıkarması gerekiyor.MahsunKırmızıgül yılbaşı gecesinde Show TV’de yayınlanan bir programda eski ve yeni şarkılarını seslendirecek. Kırmızıgül kanalla, 5 milyon liraya anlaştı. Ajda Pekkan her yıl olduğu gibi İstanbul'un en gözde mekanında sahne alacak. Ajda Pekkan'ı izlemek isteyen hayranlarının ödemesi gereken bir ek ücreti ise 10.000 TL. Ajda Pekkan mekanda sahneye çıkmak için tam anlamı ile 600 bin TL'ye anlaştı. Bülent Ersoy yılbaşında Bolu'da olacak. Divayı izlemek isteyen kişilerin ödemesi gereken toptan miktar, 2750 TL. Tarkan bu yılbaşında yurtdışında olacak.Sanatçı Mısır’da sahneye çıkacak. Tarkan'ın Mısır'da çıktığı sahnede kazancı ise henüz bilinmiyor.

Yılbaşında Yurt Dışında Olan Sanatçılar

Müzik dünyasının sevilen sanatçılarının bazıları yılbaşını Türkiye’de geçirirken, bazı isimler ise yurtdışında sahne almayı planlıyor. Tarkan yurtdışında sahne alacak isimlerden ilki oldu. Diğer birçok isim Covid19 sebebiyle ülkede yılbaşı konsere verecek.

Yorumlar (0)