Alexa

Zalim İstanbul Final ve Yeni Fragman

Zalim İstanbul 10.bölüm 2. Sezonda neler olacak? Yeni Bölüm fragmanı yayınlandı mı?Pazartesi günleri saat 20.00’de ve Severek izlenen Zalim İstanbul dizisinde bundan sonra ne olacak? Cemre Nedim'i düğün gününde nereye kaçırdı merak ediliyor. 10.bölüm fragmanı çıktı mı?

Pazartesi günleri saat 20.00’de Kanal D  ekranında severek izlenen "Zalim İstanbul" adeta arap saçına döndü. Kimin eli kimin cebinde belli olmayan filimde yeni fragman yayınlandı mı? 10.bölüm 2. Sezonda neler olacak? 

Kanal D ekranlarının iddialı dizisi Zalim İstanbul, 27 Mayıs Pazartesi günü izleyenlerin kafasına son bölümü kazıyarak sezon finali yaptı.

Zalim İstanbul'da en çok dikkat çeken sahnelerden birisi Cemre'nin Nedim'i düğünden kaçırması oldu. Ayrıca devamı yeni sezonda ekranlara gelencek olan Zalim İstanbul da Düğünde Cenk'in konuşma yapmak üzere sahneye çıkması merak uyandırdı. Acaba Cenk neler söyleyecekti?

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay ve Simay Barlas’ın başrollerini paylaştığı Zalim İstanbul'un  9. bölümü olan sezon finalinde, Ceren'in kendisini bıçaklayarak hamileliğini ortaya çıkarttı. Ceren ve Şeniz’in akıl almaz oyunlarıyla başa çıkamayan Cemre, herkesi şok eden bir karar verdi. Cemre, Nedim'i düğünden kaçırdı. şimdi izleyiciler soruyor ve merak ediyor: Cemre ve Nedim kaçabilecek mi? 

Başrollerinde Fikret Kuşkan (Agah Karaçay), Deniz Uğur (Seher Yılmaz) ve Mine Tugay (Şeniz Karaçay) gibi isimlerin yer aldığı, 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü yayınlanan Zalim İstanbul'un 9. bölümü olan sezon finalinde, Ceren'in kendisini bıçaklaması hamileliğini ortaya çıkartıyor!

Yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan'ın oturduğu, yapımcılığını ise Şükrü Avşar'ın üstlendiği Avşar Film imzasıyla Kanal D ekranlarına taşınan Zalim İstanbul 10.bölüm fragmanı bekleniyor.

ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜM

Zalim İstanbul son bölümde; Ceren'in hamile olması Yılmaz ailesinde büyük deprem yaratır. Seher ve Agah gördükleri manzarayla dehşetle bakarken Şeniz Cenk'i düşünüyordu. Cenk cevabından çok korktuğu soruyla yüzleşmek zorunda kalır. Ceren'in hamile olması Yılmaz ailesinde büyük deprem yaratır. Şeniz'in Cemre'yi hayatlarından tamamen çıkarmaya yönelik planları işlemektedir. Cemre bebeğin Nedimden olmadığını düşünürken, hiç beklemediği yerden bir gol daha yiyecektir. Yaşananlar Cemre'yi Agah'ın gözünde bitirmeye yeterken Cemre'yi asıl acıtan tokat annesinden değil Cenk'ten gelir. Ceren'in nihayet beklediği sosyete düğünü gerçekleşmek üzereyken Seher tarafından bileti kesilen Cemre Nedim'e son kez veda etmeye gider. Cenk ise ilk kez doğru bir hamleye atıldığı sırada Cemre, Nedim için delice bir karar verecektir.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner331